domenica 11 dicembre 2022

Horoskopi i se e diel 11 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 11/12/2022

Dashi

Shmangni konfrontimet me njerëzit përreth jush. Tensionet në dashuri vetëm sepse, ndonjëherë, ju kërkoni të pamundurën: ju jeni më të tërhequr nga ata që ju thonë jo.

Demi

Mos u shqetësoni për kritikat, polemikat, për fat të mirë keni krahët e gjera. Polemika në dashuri ose me disa anëtarë të familjes, përplasje të mundshme me Shigjetarin dhe Dashin, në pritje të çështjeve të parave.

Binjaket

Kjo ditë duhet të jetohet me një pozitivitet të madh, të kërkoni dashuri konkrete dhe jo fantazi. Mund të them se kjo ditë përfaqëson një moment force dhe stabiliteti më të mirë.

Gaforrja

Në dashuri, diçka nuk eshtë në rregull. Ndonjëherë është kufiri juaj edhe nëse nuk e tregoni.

Luani

Tani duhet të përgatisni veten për një angazhim ose projekt të shkëlqyeshëm që do të fillojë në muajt e ardhshëm, biznes më të mirë, punë, karrierë. Mund ta gjeni veten duke humbur durimin. Kini kujdes në mbrëmje, Ujori ose Shigjetari mund tju ndihmojnë të zgjidhni një problem.

Virgjeresha

Ndalimi i juaj eshtë i pamundur, ju jeni shumë i dëshiruar në këtë ditë. Pastrime të mëdha që po ndodhin në jetën tuaj ...

Peshorja

Në dashuri, ndryshimet duhet të mbahen nën kontroll. Vetëm ju që jeni gjithmonë diplomat mund të bëni një gafë të madhe.

Akrepi

Pare për të mbajtur nën kontroll, shumë dalje për shtëpinë. Heshtja që keni përdorur si armë për të shmangur përplasjet tani ka mbaruar. Tani ju duhet të shprehni ndjenjat tuaja ...

Shigjetari

Sot eshtë e lehtë të zgjidhësh një problem ose të jetosh një histori dashurie me më shumë qetësi. Takime me fat.

Bricjapi

Ju merr diçka që duhet të fillojë, një sfidë që duhet ta filloni. Mos u trishtoni.

Ujori

Ndryshimet që ndodhin, veçanërisht, në këtë periudhë disa janë favorizuar nga një krizë intolerance, zgjedhje radikale që mund të kenë sjellë kohët e fundit disa mbyllje. Mundësi të shkëlqyera për të gjetur partnerin e duhur, për tu hapur me botën ...

Peshqit

Situata kundërshtuese Unë sigurisht që nuk jam në një mendje me natyrën tuaj afektive e cila gjithmonë kërkon konfirmim të vazhdueshëm. Problemet me Peshoren dhe Dashin.

Nessun commento:

Posta un commento