venerdì 9 dicembre 2022

Horoskopi i se e premte 9 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 09/12/2022

Dashi

Nuk përjashtohet mundësia që midis ditës së sotme dhe nesër disa para të fluturojnë larg. Favorizohen takime të reja por në vendin e punës do të dëshironi të kishit më shumë liri veprimi.

Demi

Sot do të jetë e vështirë të qëndrosh i qetë, dikush do të përpiqet të zemërojë, mos u jep anën provokimeve. Dita e ndezur, më mirë të shmangni përplasjet, dikush eshtë kundër jush.

Binjaket

Së shpejti një lajm do të ndryshojë situatën e punës, veçanërisht nëse jeni duke pritur për një konfirmim ose një ndryshim në këto ditë dhe kjo mund tju bëjë të lumtur. Ju mund të keni revolucionarizuar tashmë jetën tuaj, por më e mira eshtë ende për të ardhur. Njoftime.

Gaforrja

Ngjarje të rëndësishme kanë ndryshuar jetën tuaj, por në vendin e punës dhe disa kanë pakënaqësi. Mund të zemëroheni për një gjë të vogël, por mos i tronditni gjërat shumë.

Luani

Ju po mendoni shumë për punën, por dy muajt e ardhshëm janë gjithashtu të zënë kur bëhet fjalë për familjen dhe dashurinë. Kujdes nga paratë ... tashmë keni harxhuar shumë ose në këtë periudhë duhet të filloni të tërheqni rripin.

Virgjeresha

Dikush nuk e di nëse duhet të vazhdojë ose jo një punë të caktuar. Në dashuri, maturia mbretëron me Luanin dhe Ujorin. Mos nënvlerësoni një rrezik financiar.

Peshorja

Duhet të sqaroni zemrën tuaj, në dashuri kini kujdes që të mos hutoheni. Duhet të zgjidhni një problem të vogël të lindur në të kaluarën. Një njeri i Virgjëreshës ose Akrepit mund tju përballojë ose tju mërzitë.

Akrepi

Eshtë e mundur që në këtë periudhë të dashuroheni, të bëni zgjedhje që ndryshojnë jetën tuaj. Nëse në dashuri mendoni se keni njeriun e duhur në krah, bëni hapin që ju nevojitet.

Shigjetari

Ditë interesante për ata që duan të provojnë letrën e fatit, për ata që duan të provojnë një pajtim. E sigurta eshtë se asgjë nuk do tju përshtatet sot, një agjitacion që mund të kalojë edhe në dashuri.

Bricjapi

Në punë roli juaj ndryshon ose do të dëshironi ta ndryshoni, me zgjedhje apo me fat do të dëshironit të filloni një rrugë të re. Marrëdhënia me një njeri Ujori mund të jetë më e vështirë apo edhe e mbytur në anije, sot jeni të lodhur.

Ujori

Gjithashtu dhe, mbi të gjitha, nëse jeni çift, kushtojini vëmendje shkeljeve, me pak fjalë, maturi maksimale edhe për propozimet që do tju bëjnë. Ditët e ardhshme vënë në pikëpyetje shumë gjëra, ndoshta edhe rolin tuaj në familje apo një situatë pune që ka mbetur pezull.

Peshqit

Koha e mirë për të kontaktuar njerëzit e duhur që do të gjeni pa shumë përpjekje. Nëse keni ndërmend të bëni një blerje, merrni parasysh të gjitha të mirat dhe të këqijat. Një takim për të mos u nënvlerësuar.

Nessun commento:

Posta un commento