giovedì 1 dicembre 2022

Horoskopi i se e enjte 1 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 01/12/2022

Dashi

Tani nuk është e nevojshme të varni në buzët e askujt. Ende disa shpenzime për shtëpinë dhe ngjarje të papritura të llojeve të ndryshme, por gjithçka përballet me më shumë qetësi.

Demi

Ka më shumë disponibilitet në punë dhe paratë mund të vijnë. Mirë dashuria: takime të rëndësishme për ata që janë vetëm. Udhëtime pozitive për tu shoqëruar më shumë.

Binjaket

Miq të rinj, kontakte të reja, para në rrugë. Sa i përket dashurisë, a jeni të fortë dhe gati për çdo gjë?

Gaforrja

Pak rënie nga pikëpamja fizike. Një histori rrezikon mungesën e vendosmërisë ose vëmendjes tuaj.

Luani

Dikush po përfiton nga zemërgjerësia, zemërgjerësia juaj dhe kjo nuk eshtë mirë. Ju punoni shumë, pushoni dhe përpiqeni ti bëni gjërat me qetësi, suksesi nuk do të dështojë.

Virgjeresha

Një situatë pune që nuk eshtë më interes për ju do të përfundojë. Në ndjenja do të jetë më mirë të ngecni ...

Peshorja

Eshtë një ndryshim i rëndësishëm natyrisht ajo që po kryeni në jetën tuaj. Kujdes nga tensionet me një njeri të lindur nën shenjën e Virgjëreshës ...

Akrepi

Ditë interesante, sidomos për të nisur me projekte të reja, çështjet e punës janë për tu shtyrë. Ju mund të rizbuloni vlerën e një njeriut që e keni mbajtur shumë larg.

Shigjetari

Një ditë plot takime interesante për dashurinë. Këto ditë mund të gjeni një zgjidhje për një problem të fundit në punë.

Bricjapi

Dita e kohës së lirë, nuk jeni plotësisht të kënaqur me mënyrën se si disa shefa ju kanë trajtuar, bëni kujdes të mos zemëroheni shumë. Ka paqartësi në dashuri.

Ujori

Mos e nënvlerësoni një takim të ri: mos kini frikë nga ndjenjat tuaja. Diskutime me te afert, grindjet e çështjeve të parave për të zgjidhur.

Peshqit

Situata që shpërblen të gjithë ata që duan të bien në dashuri, lërini veten të shkojnë në një pasion të madh. Mund të kërkoni bashkëpunëtorë të rinj ose njerëz referues për të realizuar një projekt të ri.

Nessun commento:

Posta un commento