giovedì 15 dicembre 2022

Horoskopi i se e enjte 15 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 15/12/2022

Dashi

Martesat dhe sindikatat që janë në krizë kanë një distancë për të kapërcyer dhe ditët si sot mund të krijojnë një keqkuptim, ju duhet të kuptoni atë që dëshironi vërtet.

Demi

Ditë kritike, shtyni çdo lloj takimi, veçanërisht ato sentimentale. Duket se ka ndonjë problem ekonomik.

Binjaket

Propozimet janë në rrugë të mbarë që nuk duhet ti nënvlerësoni, nëse i përgjigjeni jo një projekti këto ditë, mund të pendoheni në të ardhmen. Eshtë një periudhë shpenzimesh të mëdha, veçanërisht për ata me fëmijë.

Gaforrja

Ju jeni nervoz dhe i pasigurt, kushtojini vëmendje të shtënave, sot do të dëshironi të largohesh, të zhdukeni nga qarkullimi, por ka njerëz që nuk ju lejojnë. Ata që punojnë vetë këto ditë vënë re se diçka nuk shkon, ka shumë tensione, diskutime me partnerët, dyshimet kthehen në dashuri.

Luani

Situata ngrihet në favor, çdo ide juaj mund të zhvillohet në funksion të një të ardhmeje shumë të rëndësishme. Periudha pjellore për çifte të reja, për takime të reja dashurie. Ju jeni të fortë pikërisht sepse keni për të kapërcyer një problem.

Virgjeresha

Lajmet për punën nuk janë në diskutim por në këtë moment ju dukeni të pakënaqur, në dashuri do tju duhej paqja e mendjes por ka nga ata që nuk ju mbështesin. Sot ndiheni nervoz dhe nëse jeni shumë të uritur për të folur shumë, rrezikoni të merrni veten në gjendje të keqe.

Peshorja

Moment vendimtar për ata që kanë një biznes ose biznesin e tyre sepse do të jetë e nevojshme të gjesh strategji dhe të kërkosh zgjidhje. Pak dashuri e ftohtë. Rri me njerëz të këndshëm, takime të preferuara.

Akrepi

Eshtë një ditë që fillon me një pajisje shtesë, ki kujdes që të mos bësh polemikë për gjithçka. Dikush mund të japë një detyrë të madhe, por ki kujdes që të mos lodhesh shumë, ditën, megjithatë, aktive.

Shigjetari

Fizikisht ju keni forcë të madhe. Ka nga ata që këto ditë po përjetojnë një zgjim të rëndësishëm në biznes...

Bricjapi

Bëni një plan të qartë veprimi për të zgjidhur një problem biznesi ose ekonomik. Në dashuri, mos u shqetësoni të pretendoni arsyet tuaja, veçanërisht nëse keni një histori të këndshme!

Ujori

Luftimet për të përcaktuar më mirë rolin tuaj në punë mund të bëhen shteruese dhe mund të gjeni se po luftoni pa përgjigje. Në dashuri jeni më të pakompromis sepse dëshironi më shumë vëmendje.

Peshqit

Disa kanë pasur edhe paqëndrueshmëri fizike, kështu që kjo situatë shumë më e mirë eshtë e mirëseardhur. Nëse jeni vetëm, tani eshtë koha të shikoni përreth!

Nessun commento:

Posta un commento