martedì 6 dicembre 2022

Horoskopi i se e martë 6 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 06/12/2022

Dashi

Këto ditë eshtë e vështirë të planifikosh llogari, do të të duhej pak ndihmë, për të deleguar disa përgjegjësi, por nuk e di kujt ti drejtohesh. Eshtë sikur të ndihesh i mbingarkuar nga shumë gjëra, konfuzioni mbretëron i lartë, ki kujdes me shenjën e Virgjëreshës.

Demi

Nëse dashuria ka krijuar disa vështirësi në të kaluarën, ne duhet të shkojmë më tej, të zgjidhim disa ndërlikime. Në përgjithësi nuk mund të thuhet se jeni duke te pasuruar, mbase ishte e nevojshme të reflektoni ...

Binjaket

Mbetet vetëm pak përpjekje për të gjetur marrëveshjet e duhura, por dita eshtë në favorin tuaj. Ka edhe nga ata që kërkojnë një shtëpi, vetë autonominë e tyre, më me fat janë duke u martuar ose duke kërkuar një dashuri të rëndësishme.

Gaforrja

Për ata që kanë partnerin e duhur, ngjarje të mëdha. Sot do të keni një tarifë shtesë energjie..

Luani

Një plan i ri pune tashmë eshtë gati, shpenzimet duhet të planifikohen. Në këtë moment dikush mund të duket i largët për ju ose jeni ju që po kërkoni pak liri, pak dyshime.

Virgjeresha

Rimëkëmbja sentimentale e cila varet edhe nga ekspozimi juaj ndaj ngjarjeve, shpesh ndrojtja krijon probleme ose rezervë. Peshqit ndoshta mund tia dalin mbanë.

Peshorja

Ditë e vlefshme dhe mund të dalin nga tuneli edhe ata që kanë pasur probleme financiare apo ligjore. Mund të vijë një mundësi e re: mendoni nëse do ta shfrytëzoni.

Akrepi

Në dashuri do të jeni pasionant dhe bindës. Të ardhura të papritura do të vijnë.

Shigjetari

Marrëveshjet që lindin në këtë periudhë janë të rëndësishme. Dashuria mund të jetë përsëri e fejuar.

Bricjapi

Mos i humbni vëmendjen qëllimet tuaja, këtu eshtë një ditë e shkëlqyer nëse veproni vetëm me vendosmëri. Nëse jeni duke kërkuar për një biznes të ri ose dëshironi të gjeni një punë më të mirë mund të shikoni përreth.

Ujori

Projektet me kohë të konfirmuar do të rikonfirmohen, mos u thuaj jo eksperimenteve . Shmangni mendimet negative. Armiku më i keq eshtë pikërisht ndjenja e polemikës që mund të keni ndaj një ish -je, mos mendoni për të kaluarën ...

Peshqit

Dashuria mund të kthehet në shqetësim pasi nuk ka ndodhur për një kohë të gjatë. Ju jeni bërë më konfuz këto ditë.

Nessun commento:

Posta un commento