lunedì 5 dicembre 2022

Horoskopi i se e hënë 5 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 05/12/2022

Dashi

Ju keni një forcë të madhe shtesë: në punën e bërë përpara, ashtu edhe në dashuri, eshtë një periudhë që lejon sqarime. Sot jeni në shërim!

Demi

Kjo nuk eshtë nata e duhur për të mashtruar. Shpenzimet për shtëpinë janë shumë, unë i ndryshoj për një kontratë ...

Binjaket

Ju duhet ta moderoni ndjenjën e pakënaqësisë dhe ta shndërroni atë në diçka pozitive, veçanërisht në këto ditë kur keni një aftësi të madhe për veprim dhe shërim.

Gaforrja

Ditë e çuditshme, e shpërqendruar, jini të kujdesshëm në vendin e punës sepse dikush mund të diskreditojë aftësitë tuaja ose të përpiqet tju vendosë në një cep, mos i lini ata! Nëse ju duhet të hapni procese gjyqësore, përpiquni të veproni vetëm nëse ia vlen, ditë e ndrydhur.

Luani

Marrëdhëniet me të tjerët janë nën presion. Ju nuk dëshironi të keni një njeri të trishtuar ose të kapur pranë jush. Nëse jeni duke kërkuar për një dashuri mos humbisni mundësitë.

Virgjeresha

Ditë e ndërlikuar për çifte që kanë përjetuar vështirësi në të kaluarën e afërt. Përplasje të mundshme me miqtë ose shefat.

Peshorja

Mos refuzoni të takoni njerëz të rinj, kështu që do të kapërceni momentet e hutimit. Ata që punojnë shumë ose janë gjithnjë në ankth rrezikojnë të sëmuren, të kujdesen për formën dhe të enden në mendje. Dashuria së fundmi ka qenë viktimë e keqkuptimeve: sqaroni!

Akrepi

Ju do të merrni një ndihmë të këndshme. Më fatlumët ose më të gatshmit mund të vërejnë se dashuria shpërblen sot! Në vend të kësaj, kushtojini vëmendje shpenzimeve të shtëpisë ...

Shigjetari

Gjithçka ndryshon pozitivisht dhe ju doni të provoni të pazakontën. Përvojat e reja të miqësisë dhe dashurisë mund të jenë të rëndësishme. Me kënaqësi pranoni një takim ose një ftesë ...

Bricjapi

Nuk ka energji në mëngjes. Për zemrat e vetmuara eshtë e rëndësishme të rizbuloni dëshirën për të dashur, të mos izoloheni edhe nëse ndonjëherë mendoni se ndiheni më mirë vetëm.

Ujori

Ju jeni në gjendje të lini pas kujtimin e një të kaluare që nuk ju shqetëson më. Fitimet. Jeni kthyer në rrugën e duhur, sharm shtesë.

Peshqit

Dashuria eshtë e rëndësishme në jetën e secilit, nuk eshtë vetëm marrëdhënie fizike. Nëse ekziston një çështje ligjore që vjen nga e kaluara, duhet të veproni me kujdes. Kini kujdes, dikush dëshiron tju bllokojë në një mision ...

Nessun commento:

Posta un commento