mercoledì 7 dicembre 2022

Horoskopi i se e mërkurë 7 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 07/12/2022

Dashi

Nëse ju pëlqen një njeri, shkoni përpara, sot do të keni më shumë, në fakt, do të jetë një ditë shumë e rëndësishme, por ju duhet të punoni për të përfituar sa më shumë prej saj.

Demi

Ndihet pak lodhje, nuk keni pse ta lodhni shumë trupin tuaj të paktën në 2 javët e ardhshme. Dashuria me më shumë probleme sesa zgjidhjet: do të jetë mirë të mendoni për një kohë të gjatë.

Binjaket

Ka nga ata që kanë ndryshuar jetën e tyre, ata që, nga ana tjetër, janë pesimistë do të kenë pak ose më ngadalë. Tani ju po kërkoni diçka të re dhe më frymëzuese. Nuk ju pëlqen përsëritshmëria në dashuri dhe në punë!

Gaforrja

Ditë e mirë për kontakte, për miqësi, dikush mund të dëgjojë një njeri që ishte zhdukur prej kohësh. Në punë ju duket vështirë: ndryshimet janë të mundshme, por edhe detyra interesante.

Luani

Ditë interesante, nëse e dini se si ta bëni mirë punën tuaj, një shpërblim i vogël ka të ngjarë të vijë së shpejti. Perspektiva të reja në dashuri nëse jeni beqarë.

Virgjeresha

Plot vitalitet dhe dëshirë për të bërë gjatë rrugës. Favorizohen takime të reja por në vendin e punës do të dëshironi të kishit më shumë liri veprimi.

Peshorja

Nuk ka ide të bujshme, por nga ana tjetër, edhe në një nivel profesional, kohët e fundit ju kanë parë pak a shumë të lodhur, padyshim që jeni përballur me një projekt veçanërisht të rëndë.

Akrepi

Ju do të keni nevojë për një pushim të këndshëm, por disa situata të lindura kohët e fundit nuk e lejojnë atë. Në këtë periudhë do të dëshironi të përcaktoni një veprim të drejtpërdrejtë në jetën tuaj ...

Shigjetari

Një udhëtim nuk mund të shtyhet, veproni më mirë sot. Dikush ikën dhe ju pëlqen të ndiqni njerëzit, por deri në një pikë të caktuar!

Bricjapi

Gjithmonë ka shumë për të bërë, por me kalimin e ditëve do të ketë gjithnjë e më shumë mundësi, kontrata dhe marrëveshje pune, ju mendoni se dikush eshtë mosmirënjohës ndaj jush.

Ujori

Hidhni veten në jetën praktike, mund të korrni suksese të mëdha. Në dashuri ju jeni fituesi, por ka edhe një dëshirë të madhe për të shkelur. Pak sukses do të vijë.

Peshqit

Ju duhet të përballeni me një melankoli ose apati të papritur. Disa janë të pakënaqur me paratë dhe rolin e tyre ...

Nessun commento:

Posta un commento