mercoledì 14 dicembre 2022

Horoskopi i se e mërkurë 14 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 14/12/2022

Dashi

Ju do të duhet të rregulloni një çështje biznesi që eshtë veçanërisht e rëndësishme për ju. Ai frekuenton edhe njerezit që ka takuar së fundmi sepse, siç thonë nga ajo që vjen, një mbrëmje e qetë.

Demi

Ndonjëherë polemikat tejkalojnë nivelin e ekuilibrit dhe normalitetit. Dashuria ne lodhje ose në çdo rast ka një situatë që duhet të sqarohet sa më shpejt!

Binjaket

Kjo ditë eshtë mjaft e vrullshme, ka të ngjarë që dikush eshtë i shqetësuar për një çështje parash; në dashuri ka të ngjarë që dikush ka tradhtuar pritjen tuaj. Së shpejti do të bëni një zgjedhje të punës dhe megjithatë nuk do të duhet të vendosni në bazë të instinktit, por vetëm i arsyetimit.

Gaforrja

Mire dashuria, nëse thjesht shikon përreth. Vështrime të reja dhe burime të reja për të luajtur në anen tuaj.

Luani

Ju jeni lodhur duke qenë një mbrojtje e sigurisë për të tjerët, tani do të dëshironi të merrni konfirmim por nuk eshtë e lehtë. Nëse duhet të bëni paqe me dikë eshtë një ditë interesante por ka mungesë energjie, dëshirë për ta bërë atë përgjysmë.

Virgjeresha

Ndiheni të lënë anash dhe sipas të gjitha gjasave do të kërkoni më shumë vëmendje. Eshtë e vështirë të kuptosh se çfarë po kalon nëpër kokën tënde, të duhet pak qetësi për të reflektuar mirë në zgjedhjet që duhet të bësh në të ardhmen.

Peshorja

Detyra interesante, nëse dikush eshtë përpjekur të vendosë çelësin në punë mund të reagoni. Në punë, mos prisni të pamundurën, një drejtues, një referencë, një program mund të kishte ndryshuar. Kujdesuni për shëndetin tuaj.

Akrepi

Përfitoni nga kjo ditë e rëndësishme për intervista pune. Në dashuri merrni shumë mbështetje, jeni të apasionuar pas aktivitetit dhe programeve të ndryshme për të organizuar. Lodhje gjatë rrugës.

Shigjetari

Ju mund të synoni një shef, një person ndërsa duhet të shmangni çdo lloj lidhjet. Mbajtja e këmbëve në tokë eshtë e nevojshme në dashuri: padurimi mund të dëmtojë çdo marrëdhënie me partnerin tuaj.

Bricjapi

Nëse e keni bërë mirë punën tuaj eshtë e vështirë që të mos ketë rikonfirmime tani, lodhja eshtë e madhe dhe nga kjo mbrëmje ju rekomandoj të bëni vetëm gjërat që ju interesojnë më shumë.

Ujori

Vazhdoni me nevojat tuaja më të rëndësishme dhe do të hapet një periudhë zgjimi i madh. Një dashuri gjithashtu mund të jetohet nga gëzimi ...

Peshqit

Ne duhet të përpiqemi të ushqejmë rrethin e të njohurve veçanërisht nëse kohët e fundit ka pasur një mbyllje, ju jeni larguar nga një person. Në çdo rast, duhet të përpiqeni të rikuperoni më shumë qetësi shpirtërore si nga pikëpamja profesionale ashtu edhe nga ajo ekonomike. Kini kujdes nga spekulimet e rrezikshme.

Nessun commento:

Posta un commento