lunedì 26 dicembre 2022

Horoskopi i se e hënë 26 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 26/12/2022

Dashi

Nëse tashmë keni një histori të rëndësishme, tani mund ta përcaktoni më mirë atë. Mbajini këmbët në tokë. Energji e madhe fizike.

Demi

Duhet të arrini, gjëja e rëndësishme është të mbylleni me të kaluarën dhe të filloni përsëri mbase me të njëjtin person, por me qëndrime të tjera. Vështirësi të vogla në familje, por duhet të vazhdojmë. Me Akrepin ose Bricjapin mund të bëni plane për të ardhmen!

Binjaket

Ndiheni pak më nervoz, të shqetësuar. Xhelozia dhe tensioni marshojnë së bashku, vëmendja më shumë "vetëkontroll".

Gaforrja

Do ketë surpriza të këndshme dhe, vetëm nëse keni të bëni me shenjën e Luanit apo Shigjetarit, mund të ketë probleme. Ju ndjeni nevojën për të krijuar një besim, por dini kë të zgjidhni dhe mbi të gjitha se kujt mund ti besoni.

Luani

Ditë e fortë, e fortë dhe agresive. Gjeni pasionin tuaj përsëri dhe përpiquni të jeni më pak të kujdesshëm. Koha për zgjedhje të rëndësishme për më të rinjtë, martesa, bashkjetesa, një shtëpi e re.

Virgjeresha

Flitet për një situatë të trazuar, nervoze, e padobishme për tu zemëruar. A është mendja juaj e pushtuar nga ëndrra e dashurisë që një person ka ngjallur brenda jush apo duhet të harroni? Ju duhet të rivendosni trupin tuaj.

Peshorja

Pa përpjekje, përpiquni të rikuperoni formën, më mirë të qëndroni të paktën disa orë në relaksim të plotë. Mos kini kujdes nëse zemra juaj eshtë e vetmuar për një kohë të gjatë ...

Akrepi

Konsiderojeni këtë një kohë interesante për takime të reja. Ju nuk dëshironi gjithmonë të argumentoni. Të mbash qetësinë nuk eshtë e lehtë sot.

Shigjetari

Për disa ka pasur një periudhë plot tensione, por tani eshtë më mirë, ju mund të dilni nga një tunel keqkuptimesh, gjëja e rëndësishme eshtë që ju ta dëshironi atë. Dashuri pozitive dhe për disa në rimëkëmbje.

Bricjapi

Ju po dilni nga një fazë e rindërtimit të plotë të jetës tuaj. Mbi të gjitha përpiquni të mos zemëroheni me njerëzit që ju rrethojnë, ka nevojë për më shumë mirëkuptim.

Ujori

Nëse duhet të flisni me një njeri, të verifikoni një situatë, të përballeni me një provë, këshilla eshtë ti bëni gjërat me qetësi, të mos tërhiqeni nga emocionet e momentit.

Peshqit

Sot ndjeni peshën e lodhjes. Në dashuri ka gjëra që duhet të sqarohen dhe të krahasohen ...

Nessun commento:

Posta un commento