lunedì 19 dicembre 2022

Horoskopi i se e hënë 19 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 19/12/2022

Dashi

Pavarësisht nëse doni të rikuperoni një marrëdhënie ose ti kushtoheni diçkaje të re, duhet të mbani një qëndrim të qetë dhe rrini të qetë. Nuk duhet të heshtësh shumë.

Demi

Situata pozitive, shmangni qëndrimet shumë drastike. Eshtë një kohë e vështirë vetëm nëse zvarritesh histori nga e kaluara. Sot merren vendime të mira.

Binjaket

Unë rekomandoj të gjithë të lindurit të bëjnë matematikë dhe, nga pikëpamja e biznesit, të mos harxhojnë iniciativa të reja. Kontakti me natyrën do tju ndihmojë të ndiheni më mirë. Mos i nënvlerësoni historitë e reja të dashurisë.

Gaforrja

Ofertat e mira për punë gjithashtu mund të vijnë gjatë kësaj periudhe. Në dashuri nuk ndiheni të fortë ose ndoshta keni nevojë për butësi. Partneri do jetë pak më i largët sonte ndaj përpiquni të shmangni konfliktet!

Luani

Kjo eshtë një ditë që sjell fat në takime, pavarësisht nëse eshtë dashuri apo biznes. Eshtë koha e duhur për të marrë pak kohë edhe për ju. Ju keni qenë duke u kujdesur për të tjerët për shumë kohë. Trajtojeni veten në një kohë të lirë sa më shpejt të jetë e mundur.

Virgjeresha

Ju nuk keni pse të gaboni. Martesa dhe marrëdhëniet emocionale kërkojnë një pjesë të mirë të vullnetit, detyra të reja ose mundësi.

Peshorja

Mes sot dhe nesër eshtë koha të mbyllni gjërat që ju interesojnë nga pikëpamja e punës. Përdorni "armët" tuaja për të tërhequr dikë që ju pëlqen. Dhe nëse e doni një njeri të largët nuk eshtë rastësi, ju doni dashuri, por nuk doni të ndiheni të lidhur!

Akrepi

Duhet ti mbani nën kontroll fjalët tuaja sepse në dashuri sot nuk do të jetë e lehtë. Lodhja eshtë ala; analizon në detaje projektet që përfshijnë shpenzime ose përpjekje.

Shigjetari

Ditë intriguese por edhe shumë e dobishme për të filluar planifikimin e punës, dikush ka pranuar një sfidë, ne jemi vetëm në fillim të luftës. Dashuria duket më pak kokëfortë dhe më e disponueshme.

Bricjapi

Përfundoni gjithçka që ju intereson këto ditë. Mos mendoni për të kaluarën, mos e pyesni veten shumë pse, do të ishte një humbje kohe e kotë e kohës!

Ujori

Tensionet e forta të pjekura në punë ose për arsye ekonomike nuk duhet të derdhen në familje. Ju akuzoni pak për lodhje.

Peshqit

Ekziston më shumë qetësi, vetëm dashuria mund të krijojë një siklet ose nuk mund të shihni se kush e doni aq sa dëshironi. Ndiheni shumë më mirë si trupi ashtu edhe psikologjikisht, shpejtësi të plotë përpara!

Nessun commento:

Posta un commento