sabato 19 novembre 2022

Horoskopi i se e shtunë 19 Nëntor 2022

Horoskopi i se 19/11/2022

Dashi

E juaja eshtë një nga shenjat më pasionante, pasione që nuk kanë të bëjnë vetëm me dashurinë. Ndryshimet e humorit, por vetëm sepse doni të keni gjithçka shpejt.

Demi

Gjërat po shkojnë mirë sot. Mos mendoni për të kaluarën, ata që kanë provuar një ndarje do të jenë të gatshëm të fillojnë përsëri!

Binjaket

Dashuria nuk eshtë e lehtë për të menaxhuar shumë xhelozinë, ndoshta një dyshim. Eshtë e rëndësishme të pastroni disa llogari të papaguara.

Gaforrja

Eshtë e mundur të zgjidhet një problem i lindur në të kaluarën. Me Bricjapin, mendimet shpërblehen, fitoret e vogla ...

Luani

Ditë me lëvizje të ngadaltë. Në mbrëmje, diçka mund të mos ju tërheqë.

Virgjeresha

Unë ju këshilloj, nëse keni një çështje të rëndësishme për të adresuar, të lëvizni sot. Kjo ditë eshtë ngadalësuar pak, diskutimet ose polemikat e vogla duhet të shmangen. Konflikte të mundshme me Dashin.

Peshorja

Ju jeni duke vrapuar të jeni të qetë, por eshtë gjithmonë e vështirë për ju të braktisni reflektimet e hidhura të melankolisë. Ne duhet të parashikojmë çështje të rëndësishme deri më sot, më mirë të mos shtyhemi nëse eshtë e mundur!

Akrepi

Do të veproni më shumë për detyrën sesa për kënaqësinë. Sharmi personal do ju ndihmojë, por lodhja nuk eshtë pak dhe ju duhet ta luftoni atë.

Shigjetari

Ju jeni të mërzitur, partneri duhet të mbajë mend se ju i doni stimujt, lajmet, udhëtimet. Ne e dimë që Shigjetarët do të donin të jetonin si adoleshentë, të përjetonin emocione dhe emocione që të lënë pa frymë.

Bricjapi

Sot eshtë dita perfekte për të lindur ndjenja të reja. Duhet të gjesh energjinë e duhur për të planifikuar një të ardhme të shkëlqyer, ajo eshtë në horizont!

Ujori

Kjo ditë ngre pikëpyetje, edhe dashuria mund të jetë protagoniste për dikë dhe edhe do të ketë nga ata që jetojnë dy histori apo dy interesa. Çifte më të vështira me Kancer dhe Bricjap. Periudha e përpjekjes për të zgjidhur një problem të vogël familjar.

Peshqit

Nuk keni pse bëni shumë gjëra. Mos kërko domosdoshmërisht origjinalitet.

Nessun commento:

Posta un commento