venerdì 18 novembre 2022

Horoskopi i se e premte 18 Nëntor 2022

Horoskopi i se 18/11/2022

Dashi

Ditë të mira për të zgjidhur çështjet e pazgjidhura; nuk mund të duroni një koleg ose një mjedis të caktuar pune. Dashuria ne polemikë por nuk mund të hiqni dorë nga ata që ju stresojnë!

Demi

Kjo është një periudhë zgjedhjesh, ajo përfshin disa vendime drastike, programe të reja të mundshme, ide për një kompani ose bashkëpunim që të hapet me anëtarët e familjes ose partnerët. Mos hiqni dorë nga një takim i fundit. Rivlerësoni një dashuri të vjetër.

Binjaket

Bëni një analizë të gjërave që dëshironi të vazhdoni, sot nuk eshtë e mundur të konkludoni gjithçka që dëshironi. Eshtë sikur ju mungon dikush, edhe nëse jetoni me një njeri të dyshimtë nëse jo një tradhti të paktën një largim.

Gaforrja

Ka një tollovi në ajër. Ju gjithashtu mund të arrini një marrëveshje të mirë. Mos e izoloni veten. Ju jetoni më mirë kur i lini gjërat tju rrëshqasin.

Luani

Puna në rregull, por në dashuri ka disa keqkuptime. Dikush qorton qëndrimin tuaj i cili me sa duket se mungon mendja ...

Virgjeresha

Keni nevojë për sqarime në punë. Qëndroni të qetë nëse dikush nga e kaluara kthehet. Me Peshoren dhe Luanin duhet maturi e dyfishtë.

Peshorja

Mos e çoni në dashuri polemika personale apo biznesi. Ndiheni të lodhur ose të shqetësuar.

Akrepi

Ditë e mirë për marrëdhëniet shoqërore, për punën. Sot më shumë se kurrë mund të mbështeteni në një nxitje shtesë!

Shigjetari

Kini kujdes sepse këto ditë nuk i duroni dot provokimet, mos u verboni nga premtimet joshëse. Vullneti i mirë dhe aftësia për veprim kthehen. Shtyjeni dhe tërhiqeni me një Peshq.

Bricjapi

Mos e ndalni krijimtarinë tuaj, kënaqësia vjen në vendin e punës. Dashuria fiton dhe ata që nuk janë të kënaqur mund të ndryshojnë jetën e tyre.

Ujori

Nëse keni një biznes apo kontakt, sot do të jetë një ditë e rëndësishme. Takimet nuk janë të kënaqshme, por sot eshtë shumë më mirë ...

Peshqit

Do të keni një dëshirë të madhe për të bërë, jeni të pandalshëm. Duhet të them që në një nivel profesional mund të dëgjoni edhe disa propozime të tjera ... është e rëndësishme të mbani nën kontroll financat.

Nessun commento:

Posta un commento