domenica 20 novembre 2022

Horoskopi i se e diel 20 Nëntor 2022

Horoskopi i se 20/11/2022

Dashi

Nervozizmi, edhe nëse e doni dikë mund të gërhitni kur ai flet ose ndihet i shpërfillur. Ndihesh viktimë e një padrejtësie, dashuria shpërblen më trimat.

Demi

Çështjet në lidhje me pronën, situatat ndërmjet të afërmve të përcaktohen me kujdes. Dikush përjeton një fazë të vetmisë edhe nëse janë në çift ose partneri eshtë i vetëm, ka disa probleme, ose vështirësitë janë shtuar ...

Binjaket

Në dashuri nuk keni kohë, nuk dëshironi ose ka distanca për të mbushur. Nuk ka para për një projekt, për një udhëtim.

Gaforrja

Kombinime të shkëlqyera për ata që duan të dalin krenar. Dashuria mund të kthehet, por do tju duhet të rishikoni një marrëdhënie me një njeri të vështirë, një distancë për të mbushur.

Luani

Besoni intuitës tuaj dhe mos dëgjoni ato që thonë njerëzit. Në dashuri vetëm çiftet që kanë kohë që janë larg janë në konflikt të madh ...

Virgjeresha

Nëse jeni në mesin e atyre që keni provuar një ndarje, nuk përjashtohet mundësia që të bëni një pauzë për reflektim. Pika e dobët stomaku i juaj.

Peshorja

Nëse dilni nga një ndarje, nuk keni pse të keni frikë nga dashuritë e reja. Besnikëria juaj në fund të fundit fiton, por mos i zbuloni lehtë kartat tuaja, ndonjëherë ngacmoheni shumë: veproni me qetësi.

Akrepi

Ju keni armën e duhur për të qenë në gjendje të fitoni në çdo garë. Rinovime të vogla të jetës tuaj dhe një rikuperim në dashuri.

Shigjetari

Një njeri i afërt do tju ndihmojë në zgjidhjen e një problemi delikat. Miqësitë që lindin mund të bëhen pasione të mëdha!

Bricjapi

Hidhni hapin e parë në dashuri, do të jeni në gjendje të mbështeteni në fat më të madh, çifte janë më të qetë. Ju mund të merrni lajme të mira në lidhje me disa pyetje të kaluara.

Ujori

Kini kujdes sepse këto ditë mund të keni konfirmim që një person interesohet vërtet për ju. Pak qetësi e merituar.

Peshqit

Fitimi i situatës emocionale, çifte te porsa lindura mund të mendojnë për një të ardhme së bashku. Në marrëdhëniet familjare dhe ndërpersonale ju numëroni më shumë, mund të merrni më shumë pëlqime, takime të preferuara.

Nessun commento:

Posta un commento