sabato 12 novembre 2022

Horoskopi i se e shtunë 12 Nëntor 2022

Horoskopi i se 12/11/2022

Dashi

Do të keni edhe më shumë energji dhe më pas së shpejti do të ketë një lajm të mirë, nuk duhet të humbni vetëbesimin, të vazhdoni me kurajo idetë tuaja. Për ata që e kërkojnë atë, një dashuri e rëndësishme mund të lindë brenda natës, thjesht duhet të vësh në rregull biznesin e papërfunduar.

Demi

Dita e mbushur me gjëra për të bërë, disa vonesa të vogla duhet të merren parasysh. Shmangni gërmimet e tregimeve të vjetra ose ndërlikimet e vjetra të lindura në të kaluarën.

Binjaket

Fizikisht nuk jeni në krye, përpiquni të hiqni stresin dhe të shmangni angazhimet e ngutshme. Dashuria kërkon një vëmendje, ju mund të tërhiqeni nga një person shumë i largët nga ju.

Gaforrja

Në këtë periudhë jeni në kërkim të së vërtetës, mund të dëgjoni shumë njerëz, por në fund ekziston vetëm një e vërtetë. Për dashurinë nuk eshtë një ditë e lehtë, distancat.

Luani

Vetëm për shkak se ka vështirësi, energjia juaj dyfishohet. Për ndjenjat ka shumë për të thënë, takime të reja.

Virgjeresha

Eshtë një moment fuqie, pavarësisht përpjekjeve të mëdha të vendosura nga fati. E mira eshtë që ju të vendosni se çfarë të bëni në fund të fundit!

Peshorja

Një forcë e caktuar fizike kthehet, jeta në shtëpi eshtë më pak e shqetësuar. Për fat të mirë, gjithmonë arrini të mbani një qëndrim të ekuilibruar me të gjithë.

Akrepi

Ka disa konfuzione në mendimet dhe synimet tuaja. Kontrolloni pronat dhe në përgjithësi të gjitha shpenzimet e periudhës.

Shigjetari

Mos pranoni propozime të paqarta; ju mund të rivlerësoni një dashuri ose të lini veten të rrëmbehet nga një pasion i madh, mesazhe të veçanta që vijnë. Kur mendoni se një person është kundër jush, ju refuzoni dialogun. Duhet të kuptoni nëse dikush ka të drejtë të ju tregojë apo tju qortojë.

Bricjapi

Këto ditë mund të zemëroheni në familje ose të thoni mjaft nëse një situatë dashurie nuk eshtë ajo që mendoni se eshtë. Mos e izoloni veten, përpiquni të shpjegoni emocionet tuaja atyre që nuk i kuptojnë ato.

Ujori

Kush luan në kohërat më të mira fiton. Ju që urreni të kërkoni mendime ekspertësh tani jeni të detyruar të përdorni ndihmë.

Peshqit

Vetëm dashuritë dhe miqësitë më të vërteta do të mbeten në rrezik, eshtë një periudhë e veçantë e jetës tuaj në të cilën keni vendosur të hiqni dorë nga çdo lloj hipokrizie, largoni ata që janë të paqartë me ju.

Nessun commento:

Posta un commento