venerdì 11 novembre 2022

Horoskopi i se e premte 11 Nëntor 2022

Horoskopi i se 11/11/2022

Dashi

Ditë e shkëlqyeshme për të sqaruar çështje të pazgjidhura. Më i forti mund të provojë eksperimente të reja, punë të reja dhe dashuri.

Demi

Nervoz, i pasigurt dhe mbi të gjitha i hutuar në marrëdhëniet me familjen. Puna të shqetëson, ndërsa në dashuri ke shumë gjëra për të thënë. Mundohuni të shpërqendroni veten dhe të shmangni argumentet.

Binjaket

Eshtë e domosdoshme të hiqni ankthin duke ju dhënë dëshirave tuaja më të fshehura. Rezistojini tundimit për ta hedhur të gjithë larg, ka pak trazirë në shtëpi dhe jashtë. Ata që janë vetëm mund të bëjnë takime që nuk janë bindëse për momentin.

Gaforrja

Lodhja e bën veten të ndjerë. Sot jeni pak me nervoz, te shkeputur, me ankth per gjithcka, mos i fajsoni ata qe doni.

Luani

Brenda disa javësh një dashuri mund të lindë ose rilindë. Kjo eshtë gjithashtu një periudhë e vlefshme për të ushtruar disa ide të reja, për të provuar të vlerësoni propozime.

Virgjeresha

Dikush eshtë përpjekur të bëjë një punë të re, por ende po përpiqet të krijojë një projekt ndryshe nga zakonisht; mos prisni rezultate të menjëhershme, nuk keni pse të nervozoheni.

Peshorja

Emocionet e reja, detyrat që kanë mbërritur kohët e fundit janë të rëndësishme, por eshtë po aq e dobishme të vendosni në rregull të gjitha situatat e jashtëzakonshme, ju pret një periudhë e vështirë.

Akrepi

Përjetimi i një bashkëjetese eshtë aq i mundshëm sa të jetosh një dashuri të re, por mos fillo aventura për të cilat nuk je plotësisht i bindur. Mundohuni të lehtësoni shqetësimin që mund të jetë gjithashtu i pranishëm në punë. Më mirë të shmangni konfliktet në këtë ditë.

Shigjetari

Ditë e shkëlqyeshme për tu shfrytëzuar. Ka ardhur koha për të pohuar veten dhe kjo jo vetëm në një nivel sentimental ... Ju jeni bërë më të vendosur.

Bricjapi

Sot ju duhet të kryeni angazhimet dhe nuk eshtë e lehtë të mbash gjithçka. Kjo ditë mund tju japë disa dhimbje koke shtesë nëse jeni duke u takuar me një njeri Luan ...

Ujori

Gjëja e parë që duhet të bëni eshtë të rigjeni formën e mirë fizike. Shtyni çdo sqarim në dashuri. Beqarët janë të pavendosur: frika eshtë të humbasësh lirinë.

Peshqit

Ju jeni në një udhëkryq në marrëdhëniet profesionale. Ulje dhe ngritje në të ardhura. Në dashuri ju keni treguar disponueshmërinë dhe jeni duke pritur për një përgjigje.

Nessun commento:

Posta un commento