domenica 13 novembre 2022

Horoskopi i se e diel 13 Nëntor 2022

Horoskopi i se 13/11/2022

Dashi

Të jesh në gjendje të pushosh lehtë sot eshtë më e lehtë. Gjysma e dytë e kësaj dite duket më e përshtatshme për natyrën tuaj të vrullshme, pasionante... por mos e teproni në mëngjes, shmangni komplikimet.

Demi

Ditë pozitive për marrëdhëniet me të tjerët. Takime më të lehta, ata që kanë një dashuri të vështirë e ndryshojnë atë dhe shikojnë përreth!

Binjaket

Një ditë maturie. Eshtë e qartë se ju duhet të jepni hapësirë vetëm për njerëzit që meritojnë vëmendjen tuaj.

Gaforrja

Ju duhet ti lejoni vetes relaksin më të plotë! Ju do të testoni partnerin tuaj, por mos e tërhiqni fijen shumë fort. E parashikueshme ca vonesë, asgjë për tu shqetësuar.

Luani

Disa momente tensioni që mund të derdhen në dashuri. Shpenzimet për një bashkëjetesë ose transferim.

Virgjeresha

Mos u shqetëso nëse diçka që dëshiron nuk vjen menjëherë. Në dashuri, përpiquni të jeni më tolerantë. Maturi dhe durim në miqësi. Lëvizjet do të shtyhen.

Peshorja

Gjendje më e qetë. Është koha sa për të gjetur një rrugë të re, qasje në qetësi dhe dashuri mund të jetë më e thjeshtë!

Akrepi

Dita kaotike, me disa probleme më shumë për tu zgjidhur edhe në nivelin e familjes. Do të izoloheni pak, por kjo eshtë normale sepse kur duhet të merreni me problemet bëheni reflektues.

Shigjetari

Në mëngjes ka gjallëri të dobët. Ju merrni një ofertë ose ftesë që duhet ta pranoni. Në dashuri disa dyshime.

Bricjapi

Mos i nënvlerësoni intuitat tuaja. Ju mund të merrni një histori që duket e mbaruar ... por shumë varet edhe nga personi që takoni, nuk ju pëlqen të jeni në kurriz të dikujt tjetër.

Ujori

Ata duket se nuk po i mbajnë premtimet që ju kanë bërë. Mos kini frikë të humbni lirinë tuaj të dashur ...

Peshqit

Një ditë për tu shfrytëzuar me takime interesante. Nëse një njeri eshtë zhdukur, mund të përpiqeni ta gjeni atë, instinkti, për ju, vlen më shumë sesa arsyeja ...

Nessun commento:

Posta un commento