giovedì 17 novembre 2022

Horoskopi i se e enjte 17 Nëntor 2022

Horoskopi i se 17/11/2022

Dashi

Në orët e ardhshme mund të mbërrijnë disa lajme të mira. Edhe në rast të një krize do të jetë e mundur të prerë tepër. Dashuria eshtë më mirë.

Demi

Marrëdhëniet e punës janë mjaft të tensionuara, duhet të gjeni hapësirë për veten tuaj. Disa leke për çështje ligjore ose të paparashikueshme.

Binjaket

Një dashuri të qëndrueshme për një kohë të gjatë eshtë prishur? Gjëja e fundit që duhet të bëni eshtë të mendoni nëse ish juaj eshtë i lumtur apo jo, harro! Shumë keq, sot eshtë pak sa e nënshtruar nga pikëpamja e trupit.

Gaforrja

Ditë me interes të madh për gjithçka dhe, do të jetë edhe më mirë, për ata që kanë biznesin e tyre. Edhe ju jeni plot vullnet të mirë. Ndiheni mirë, projekte të rëndësishme për çifte që duan njëri tjetrin.

Luani

Ajo që thua nuk eshtë e gabuar, por si e thua, herë pas here duhet të të kujtoj sepse rrezikon të gabosh edhe nëse ke të drejtë. Ju mund të keni komplikime në marrëdhëniet e zakonshme, diskutime të vogla kalimi apo edhe dyshime për tradhëti. Angazhimet e punës.

Virgjeresha

Veproni tani, gjërat mund të ndryshojnë si magji. Periudhë pjellore për ata që mund dhe duan të kenë një fëmijë.

Peshorja

Jeni të shqetësuar për shumë arsye, mos mendoni për të kaluarën, nëse dikush e ka tradhtuar besimin tuaj nuk e meriton më të hyjë në mendimet tuaja. Në punë, mos e lini të sigurtin për të pasigurtin.

Akrepi

Horoskopi i rimëkëmbjes, kjo vlen edhe për dashurinë. Një ditë që duhet të kalohet në një mënyrë shumë të qetë, duke parë shërimin.

Shigjetari

Dite interesante. Periudhë e bukur për çifte, për ata që duan të bëjnë fëmijë.

Bricjapi

Mos shkoni kundër askujt sepse njerëzit që mund të duken armiqësor gjatë kësaj kohe do të jenë të dobishëm për ju për përmirësim në të ardhmen. Dihet që Bricjapi, në veçanti njeriu, mendon gjithmonë pak më shumë për punën, sesa për dashurinë, por edhe ju keni zemër!

Ujori

Ditë e relaksuar; ju jeni në qendër të vëmendjes së shumë vetave, por ju pëlqen të bëni gjëra që të tjerët nuk i bëjnë; origjinaliteti kërkon përpjekje. Keni nevojë për stimuj të rinj: një aventurë e pazakontë për të rimbushur. Një mesazh i veçantë do të vijë. Nëse një njeri nuk eshtë më në anën tuaj, ju do ta largoni atë.

Peshqit

Sot diçka nuk shkon, çifte që kanë përjetuar vështirësi gjatë muajve të fundit janë pak më shumë në krizë. Mundohuni të shmangni përplasjet me njerëzit përreth jush, megjithatë për punë dhe çështje praktike këto janë ditë shumë të rëndësishme.

Nessun commento:

Posta un commento