mercoledì 16 novembre 2022

Horoskopi i se e mërkurë 16 Nëntor 2022

Horoskopi i se 16/11/2022

Dashi

Në veprimtari ndryshon vetëm nëse është e nevojshme; zgjidhje brenda disa javësh. Mundohuni t'i bëni gjërat me shumë qetësi, shërim në mbrëmje.

Demi

Ju duhet të përpiqeni të fitoni kohën e humbur, në kontekstin e punës, disa polemika, diskutime. Nëse keni të bëni me Binjakët dhe Dashin bëni kujdes të dyfishtë.

Binjaket

Asnjë e re dhe horizonti nuk eshtë i qartë. Do të arrini një moment historik dhe mund të jetë gjithashtu në dashuri, beqarët fillojnë të shikojnë përreth ...

Gaforrja

Nëse keni një marrëdhënie të konsoliduar, mos e vini në provë pa nevojë, pas një periudhe të rëndë kjo ditë eshtë e mirëpritur që ju vë në paqe me botën.

Luani

Situata e rimëkëmbjes, ka qenë një kohë e gjatë që dashuria do të kishte nevojë për një nxitje shtesë, ata që kanë qenë vetëm për disa muaj mund të kenë një takim të veçantë në këto ditë, shërim psikofizik.

Virgjeresha

Jeni në një ditë shumë aktive për sa i përket punës, marrëdhënieve me të tjerët. Suksese të vogla por të kënaqshme!

Peshorja

Ju mund ta keni të vështirë të ndryshoni një strukturë pune, një situatë personale. Ka disa situata që tani për tani nuk mund të trajtohen ashtu siç dëshironi. Dashuria po sbulohet.

Akrepi

Ju nuk jeni shumë të kënaqur me mënyrën se si gjërat po shkojnë në dashuri dhe edhe puna kërkon shumë, ju mungon durimi për të dëgjuar justifikime, fjalë, justifikime. Një vonesë e vogël mund të krijojë siklet, nëse një person eshtë kundër jush, ju mund të kundërshtoni.

Shigjetari

Do të merrni përgjigje shumë pozitive për profesionin dhe duhet të merreni me punë. Kënaquni me pasione të reja nëse eshtë e nevojshme. Me një Binjak ose nje Ujor, ju mund të bëni plane të rëndësishme në të ardhmen.

Bricjapi

Kjo ditë ndihmon një pajtim. Tani eshtë absolutisht e nevojshme të merreni edhe me punën.

Ujori

Ndikime bujare në dashuri, edhe sepse në këtë periudhë ju jeni të pajisur me një bukuri të veçantë. Nëse ka pasur tensione dhe armiqësi në të kaluarën, tani është e mundur të bësh paqe.

Peshqit

Këdo që takoni në rrugën tuaj të jetës mund tju japë shumë dhe dita premton zgjidhje. Eshtë e rëndësishme të përballeni me një takim, një sqarim në dashuri, një mundësi për të filluar një karrierë!

Nessun commento:

Posta un commento