martedì 15 novembre 2022

Horoskopi i se e martë 15 Nëntor 2022

Horoskopi i se 15/11/2022

Dashi

Gjatë kësaj kohe do të doni të bartni idetë tuaja përpara. Një shërim pritet si në punë ashtu edhe në dashuri.

Demi

Jeni të rrethuar nga njerëz ziliqarë, lërini gjërat të rrëshqasin mbi ju sa më shumë që të jetë e mundur. Sot do të shpërqendroheni, melankolik.

Binjaket

Ju komandoni! Gjeni miqësinë e një Bricjapi. Ju jeni të etur për të arritur atje, qëllime lehtësisht të arritshme. Spekulimet dhe investimet e preferuara gjithashtu në funksion të së ardhmes.

Gaforrja

Ju duhet të sqaroni rreth jush. Nëse jeni të pakënaqur ose shumë në krizë, përpiquni të sqaroni veten para së gjithash, atë që dëshironi me të vërtetë.

Luani

Nëse kompania juaj po përjeton një moment inovacioni ose po hapen perspektivat e reja të punës, një transfer nuk përjashtohet. Sa i përket ndjenjave, ju jeni të lodhur, por do të jetë e nevojshme të jeni më mirëkuptues.

Virgjeresha

Ka pakënaqësi që duhet të sqarohen sidomos në marrëdhëniet e çiftit përndryshe rrezikon të kalosh javët e ardhshme në krizë ose ankth. Vonesa në dërgesat.

Peshorja

Rimëkëmbja në dashuri vjen, por duhet të jetë, veçanërisht ju, që doni të dilni nga kaq shumë keqkuptime. Marrëdhëniet e rëndësishme me Dashin ose Shigjetarin, mund të jenë referencë veçanërisht nëse ka një marrëveshje që do të përfundojë së shpejti.

Akrepi

Ju duhet të intensifikoni kontaktet, të përpiqeni të gjeni një marrëveshje me bashkëpunëtorët ose eprorët. Nëse keni dy histori në fjalë, bëni më mirë një zgjedhje të menjëhershme.

Shigjetari

Ka ardhur koha për të bërë më shumë. Nëse një histori ka pasur kohën e saj, ju mund të thoni se si mendoni edhe me një fytyrë të keqe!

Bricjapi

Sot ju dukeni veçanërisht të hutuar, nervozë. Duket se, këto ditë, ju jeni shumë më të zënë me aktivitet sesa me dashuri ...

Ujori

Të jesh në gjendje të bësh gjithçka eshtë e vështirë, ju jeni më pak të disponueshëm dhe shumë të hutuar. Keni disa shqetësime që mund të lidhen me paratë dhe ndonjë përgjegjësi të re që rëndon.

Peshqit

Nëse ka pasur një problem pune, disa rrjedhje mund të rindizen ose kufizohen; disa legalizojnë një bashkim, të tjerët pas një ndarje kthehen në dashuri. Jo të gjithë janë në gjendje të rrahin grushtat e tyre në tavoline, por dëshira për të revolucionarizuar jetën mbetet e lartë për shumë të lindur në shenjë.

Nessun commento:

Posta un commento