martedì 8 novembre 2022

Horoskopi i se e martë 8 Nëntor 2022

Horoskopi i se 08/11/2022

Dashi

Dite ne shërim . Puna tashmë eshtë përmirësuar për këto ditë, në dashuri kërkon më shumë durim.

Demi

Përkundër disa zhgënjimeve që disa kanë pasur, gjithashtu në lidhje me situatat e punës, edhe në nivelin emocional, tani ju po shëroheni mirë. Do të bëni mirë të mos përfitoni shumë nga forca juaj, më mirë të shkoni në shtrat herët në mëngjes.

Binjaket

Pak ngacmim, mbase sepse disa njerëz që duhej të jepin përgjigje janë zhdukur, ju urreni që të hiqeni mënjanë. Kush ka dy histori duhet të bëjë gjithçka që eshtë e mundur për të gjetur ekuilibrin ...

Gaforrja

Situata në punë nuk eshtë e lehtë për tu menaxhuar. Në dashuri ndjeheni dikë kundër ose nuk e kuptoni.

Luani

Eshtë një ditë e mirë me detyra interesante dhe suksese të vogla personale. Fati po vjen. Takimet e preferuara; mirë me Ujorin ose Binjakët, lajme interesante dhe projekte të reja.

Virgjeresha

Një diskutim i vogël me dikë që dukej se ishte miku juaj. Disa vështirësi me Luanin ose një njeri Peshorja, në dashuri nuk ngatërrohen.

Peshorja

Miq të rinj, mundësi të reja. Periudhë vendimtare për ata që duan të vazhdojnë një histori ose ndoshta ta mbyllin një dhe të gjejnë veten.

Akrepi

Dita që ju vë në paqe me botën. Takime të reja të mundshme për ata që janë vetëm. Në dashuri, një shkelje mund tju intrigojë, por kini kujdes nëse ka një histori që vazhdon prej disa kohësh.

Shigjetari

Ju keni një vrull jetësor që do tju lejojë të fitoni nga çdo lloj ngatërrese. Ju jeni padyshim më i fortë dhe jeni të favorizuar për të realizuar projekte dashurie, mirë me Binjakët!

Bricjapi

Unë kërkoj largpamësi në dashuri dhe nëse dikush ju zemëron sot, duhet të provoni kartën e qëndrueshmërisë. Mundohuni të mbani veten të qetë, konsultohuni me një ekspert nëse ka ndonjë problem të lidhur me punën.

Ujori

Dita që lidh veprimet tuaja me një qëndrim intolerant, ju mund të përgjigjeni keq, të mos jeni të durueshëm, të hutoheni. Pak ditë konflikti për punë dhe para ...

Peshqit

Një ditë e bukur, relaks në punë për ata që nuk e kanë pasur më parë. Dashuria mund të forcohet; varet nga ajo që dëshironi, mendoni!

Nessun commento:

Posta un commento