lunedì 7 novembre 2022

Horoskopi i se e hënë 7 Nëntor 2022

Horoskopi i se 07/11/2022

Dashi

Dëgjoni nevojat e fëmijëve, të vëllezërve; ka një njeri që kërkon para ose mund të jeni ju ai që qorton ata në familje që shpenzojnë shumë, dashuri në shërim.

Demi

Ka më pak shqetësime muajt e fundit, sikur roli juaj eshtë më i përcaktuar apo jeni ju ai që arrini ti lini gjërat tju rrëshqasin. Në punë, shmangni provokimet dhe përballjet e drejtpërdrejta. Mërzi në marrëdhënien ndonjëherë ...

Binjaket

Ju mund të keni disa shenja mërzitje nëse keni qenë në një lidhje për një kohë të gjatë. Për disa kohë, shumë kanë punuar sipas kërkesës, mbi bazën e një projekti, pa ndonjë siguri.

Gaforrja

Një majë kreativiteti do të jetë në gjendje të zgjidhë një pyetje biznesi. Pasdite energjia kthehet, një ditë shumë interesante për ata që duhet të përfundojnë një marrëveshje, një negociatë.

Luani

Marrëdhënie më të vështira pune, veçanërisht për ata që tani po lidhin kontrata të reja. Kthehet një frymë e madhe e konkurrencës.

Virgjeresha

Virgos që duan gjithmonë të jetojnë në të kaluarën ose që përpiqen të rregullojnë situatat e lodhura nuk mund të përfitojnë nga ky moment i cili duhet të ndryshojë objektivin e tyre. Ju nuk ju pëlqen humbja dhe nuk doni të humbni kohë me ata që nuk ju meritojnë.

Peshorja

Një situatë e forcës përcaktohet deri në këtë ditë. Mos e mbyllni veten dhe mbi të gjitha rrini me njerëz, projektet dhe propozimet favorizohen.

Akrepi

Angazhime të reja jashtëzakonisht të rënda pune, por të frytshme me kalimin e kohës. Sonte do të dini të doni, të thoni fjalët e duhura në kohën e duhur dhe do të dini si ta bëni veten të vlerësuar.

Shigjetari

Ju po kërkoni lirinë, nuk ju pëlqen të planifikoni jetën tuaj. Eshtë e vështirë tu besosh të tjerëve, veçanërisht nëse je në biznesin tënd dhe duhet të përkufizosh më mirë rolin tënd. Në dashuri disa hutime ...

Bricjapi

Ju duhet të zgjidhni një seri ndërlikimesh, përfshirë problemet burokratike ose ligjore. Ju duhet të ndaloni për një moment, sepse ka pagesa urgjente për punë që duhet të hidhen.

Ujori

Ndryshimi i detyrave ose roli në muajt e ardhshëm. Kujdes që angazhimet nuk kufizojnë disa hapësira që kanë të bëjnë me dashurinë dhe miqësitë.

Peshqit

Vonesat në çdo marrëveshje, një projekt që dukej i rëndësishëm eshtë bërë e vështirë për tu realizuar. Ankth në dashuri.

Nessun commento:

Posta un commento