mercoledì 9 novembre 2022

Horoskopi i se e mërkurë 9 Nëntor 2022

Horoskopi i se 09/11/2022

Dashi

Situata të mira për ndjenjat dhe do të ketë mundësi të mëdha. Probleme me Demi dhe Peshorja.

Demi

Në këtë periudhë ju doni lajme, nuk eshtë rastësi nëse përpiqeni të ndryshoni shumë gjëra. Të gjitha kontaktet janë të rëndësishme, pozitive dhe asgjë nuk duhet të lihet jashtë.

Binjaket

Një ditë interesante për të zgjidhur disa probleme në shtëpi apo në punë. Në këto ditë mund të kërkoni emocione. Harrojeni polemikat nga e kaluara.

Gaforrja

Situata eshtë aktive, pozitive, por çështjet juridike i trajtoni me kujdes. Shmangni shikimin pas, tani çdo gjë e re funksionon, rezultate më të mira falë strategjive të reja.

Luani

Marrëveshjet që lindin në këtë periudhë janë të rëndësishme. Në dashuri, mbajeni dëshirën për të thënë gjithçka që mendoni. Konfirmimet vijnë por rishikimet në punë.

Virgjeresha

Mos nënvlerësoni projektet e reja profesionale; gjendje e vogël agjitacioni që sjell stres që derdhet në dashuri. Bëni kujdes me shenjat e Dashit dhe Luanit.

Peshorja

Për ata që punojnë vetë, disa më shumë fitime, takime. Sektori afektiv eshtë i shkëlqyer, në veçanti historitë e lindura kohët e fundit janë domethënëse!

Akrepi

Ditë e dobishme për të kryer një projekt ose nëse keni nevojë të flisni me dikë që ka rëndësi. Ia vlen të kënaqesh me disa ngatërresa të tjera dashurie.

Shigjetari

Dite e mire. Tani mund të përdorni potencialin tuaj për ti dhënë një ndryshim rrënjësor profesionit tuaj.

Bricjapi

Fillon mirë por kushtojini vëmendje një shpenzimi shtesë që mund të ndodhë mes sot dhe nesër. Epo punë, në shëndet shmangni çdo teprim. Më shumë relaksim në dashuri, takime të reja të preferuara. Bukuria juaj nuk eshtë e diskutueshme sonte.

Ujori

Periudhat e vendimeve, çifte që kanë qenë së bashku për vite me radhë mund të kenë vendosur të martohen, të jetojnë së bashku. Tani nuk rekomandohet investimi në punë, megjithatë ka pasur shumë prova dhe disa janë xhelozë për ju. Telefonata nga e kaluara!

Peshqit

Takime të reja, personale dhe profesionale, të ndërlikuara për tu menaxhuar. Në dashuri ju bëni justifikime dhe këtë mbrëmje edhe mund të përballeni me një fjalim të mprehtë.

Nessun commento:

Posta un commento