martedì 1 novembre 2022

Horoskopi i se e martë 1 Nëntor 2022

Horoskopi i se 01/11/2022

Dashi

Kjo nuk eshtë dita më e mirë për tu ankuar. Sot shmangni nervozi që mund tju vë në gabim.

Demi

Paratë nuk bien shi nga qielli, prandaj ki kujdes sepse shpenzimet kanë qenë të tepërta që nga muajt e kaluar. Dashuria mund të përfshijë dyshime ose mendime të dyta, por nuk varet nga ju. Iftet që janë larguar mund të rikuperohen ...

Binjaket

Keni shume muaj për tu marrë me problemet, por në këtë periudhë do të ishte e rëndësishme të vlerësohen përparësitë e jetës tuaj. Mbrëmje kontroverse me Gaforrin ose Bricjapin.

Gaforrja

Ju do të jeni më energjik, sensual dhe në çdo rast paksa të gjitha situatat e vogla do tju shohin duke fituar. Dita e rikuperimit fizik.

Luani

Mes sot dhe nesër do të merrni lajme të mira dhe do të ketë mundësi për të udhëtuar, për disa çifte më të motivuar eshtë një periudhë pjellore, mundësi. Marrëdhënie të mira me Ujorin dhe Peshoren.

Virgjeresha

Ju mund të dalloheni duke përmirësuar imazhin tuaj. Në dashuri për të ndaluar impulsivitetin, por edhe një qëndrim shumë kritik mund të çojë në diskutime të animuara ...

Peshorja

Sot eshtë më mirë ti marrim gjërat filozofikisht, përndryshe rrezikojmë ti shtrëngojmë gjërat në mënyrë të panevojshme. Eshtë e rëndësishme ti jepni hapësirë dashurisë ...

Akrepi

Në këtë moment mjedisi, edhe në familje, nuk eshtë ai që dëshironi dhe mund të përjetoni disa mendime të dyta. Faza në distancë sa i përket dashurisë, padyshim që dikush eshtë larg ose këto ditë ju keni shumë gjëra për të bërë, përpiquni të jeni të qetë!

Shigjetari

Sot ju gjeni kapacitetin tuaj për veprim dhe optimizmin tuaj. Ditë pozitive për ata që, si ju, nuk dinë të jetojnë në indiferencë.

Bricjapi

Ju rikuperoni shumë pasdite, por në mëngjes ju duket i shpërndarë, i lodhur, mbase keni fjetur keq ose dikush u përpoq të ju bëjë nervoz. Dashurisë i mungon komunikimi ...

Ujori

Mos u lodh shumë, ndihesh pak i lodhur. Sot do të zemëroheni vetëm nëse dikush nuk bën atë që thoni ...

Peshqit

Diqka po ecën, krahasuar me javët e fundit do të vin një ndryshim të qartë. Për dikë do të ketë një thirrje apo edhe një iniciativë të re, ka shumë gjëra për të bërë, mos i hiqni kohë dashurisë.

Nessun commento:

Posta un commento