lunedì 31 ottobre 2022

Horoskopi i se e hënë 31 Tetor 2022

Horoskopi i se 31/10/2022

Dashi

Nëse dëshironi dhe keni nevojë për të, ju keni mundësinë ti jepni hapësirë ndjenjave më të vërteta: nëse ka pasur një zhgënjim në të kaluarën, duhet të përpiqeni të ecni përpara. Në kontekstin e punës, projektet favorizohen, por kini kujdes nga një i afërm që eshtë shumë ndërhyrës.

Demi

Nuk eshtë një ditë me përgjigje të menjëhershme. Jeni më pa kompromis, do ta vini re në punë, por edhe në dashuri.

Binjaket

Nëse keni një rol të rëndësishëm, duhet të bëni zgjedhje pune që kanë rëndësi, energjia eshtë atje, idetë janë atje, ju jeni pak i lodhur, nervoz. Në përgjithësi, çifte që e duan njëri tjetrin për një kohë të gjatë duhet të shmangin nxitjen e polemikave gjatë ditës.

Gaforrja

Ka lajme të rëndësishme në lidhje me punën, propozime interesante. Kujdes nga pesimizmi që mund të ngadalësojë biznesin tuaj. Shtyjeni çdo diskutim deri nesër.

Luani

Një ndryshim i planeve ju zemëron, në momentin e fundit kjo ditë do të sjellë një ndërlikim që duhet të përpiqeni ta zgjidhni. Duhet të shërohesh ...

Virgjeresha

Fati gjithashtu mund të dashurohet për ata që kanë nevojë për të. Në punë, ju impononi idetë tuaja.

Peshorja

Ndiheni pak jashtë formës dhe i trazuar. Emocionet kanë rëndësi, pohoni veten, gjëja e rëndësishme eshtë të shikoni në drejtimin e duhur. Sa i përket dashurisë, ju tërheqin marrëdhëniet që futin sigurinë.

Akrepi

Situata kthehet në stabile dhe disa projekte të bllokuara të punës mund të rifillojnë brenda dy muajsh. Atraksione shpërblyese për beqarët ...

Shigjetari

Lajm i rëndësishëm dhe gjithashtu rikuperimi i punës për ata që kanë pasur një ndalesë, një leje mungese ose në çdo rast një pritje të gjatë. Dashuria zgjohet edhe nëse historitë që dalin në këtë periudhë nuk janë të paharrueshme, por vetëm vende parkimi për zemrën!

Bricjapi

Stresi eshtë një këshilltar i keq dhe, do të ishte mirë të shmangni konfliktet e panevojshme, si në punë ashtu edhe në dashuri. Bëni kujdes me një Ujor.

Ujori

Ju jeni në një ditë të mirë kur dëshironi të merrni më shumë stimuj edhe në punë. Eshtë një moment i dobishëm për të rimarrë një dashuri ose për të jetuar një përvojë të bukur. Me një qëndrim pozitiv dhe fitues ju mund të shkoni larg.

Peshqit

Jeni në ton, shtyni takimet, provimet dhe testet. Ka pak lodhje. Shpesh një pjesëtar i familjes vë në dyshim fjalët tuaja dhe nuk ju përshtatet!

Nessun commento:

Posta un commento