mercoledì 2 novembre 2022

Horoskopi i se e mërkurë 2 Nëntor 2022

Horoskopi i se 02/11/2022

Dashi

Jeta familjare sjell shumë përpjekje. Eshtë e rëndësishme të përcaktoni rolin tuaj në një punë, dikush përpiqet të marrë kreditin tuaj, por nuk do të ketë sukses.

Demi

Kontaktet dhe negociatat e preferuara. Në dashuri eshtë e mundur të bësh të ndihesh. Nëse dëshironi të realizoni një projekt, këto janë ditët më të mira për tu organizuar.

Binjaket

Përfitoni nga momentet e lira për të qenë me miqtë, ndonjëherë ndiheni sikur nuk keni referencat e duhura përreth. Në këtë periudhë rreziku i vetëm eshtë të jetosh dy histori ose të emocionohesh shumë, të kujdesesh për formën fizike.

Gaforrja

Mundësitë për ti dhënë një impuls më dinamik dhe kreativ biznesit tuaj janë të përqendruara këto ditë. Mos u besoni atyre që thonë të tjerët dhe gjithmonë dëgjoni instinktet tuaja.

Luani

Pak nervoz, nëse keni qenë të suksesshëm duhet ta mbani, nëse jo duhet ta gjeni përsëri. Në dashuri doni të keni frenat e marrëdhënies dhe shpesh tregoni më shumë forcë sesa keni ...

Virgjeresha

Vetëm tani dëshira juaj do të ishte të kishit një histori pasionante, romantike, por ka të ngjarë që ju të mos jeni të ndërsjellë. Pak kohë do të duhet të bëni disa zgjedhje të lidhura me punën.

Peshorja

Konfuzioni mbretëron gjithashtu suprem, sepse ju duhet të bëni shumë gjëra, shumë ndryshime. Mosmarrëveshje për një çështje biznesi me një koleg dhe mund të nervozoheni me një shef.

Akrepi

Disa probleme pune, konflikte. Nevoja për liri eshtë e madhe, por edhe nevoja për tu përqafuar dhe dashuruar.

Shigjetari

Kjo eshtë një ditë disi e lodhshme, mes sot dhe nesër polemika apo vështirësi në lëvizje. Në fushën e punës, përgjegjësitë rriten, por përballë pak shpërblimeve ekonomike. Dashuri e diskutueshme.

Bricjapi

Ditë interesante, parathënie e një momenti të fortë që plotëson cilësitë tuaja. Dikush duhet të marrë një biznes apo edhe ca para për të provuar dhe për tu përmirësuar. Ndjenjat gjithashtu mund të zgjohen pozitivisht.

Ujori

Reflektoni mbi një propozim për një takim ose një udhëtim, pranoni një mundësi që mund të ketë rezultate pozitive në të ardhmen. Unë ju këshilloj të bëni dhe të thoni minimumin.

Peshqit

Erdhi koha për të bërë të ndjeheni. Ata ju thërrasin nga jashtë. Mos e humbni shikimin e një qëllimi, çdo shpërqendrim duhet të shmanget. Më mirë në punë pasdite.

Nessun commento:

Posta un commento