lunedì 21 novembre 2022

Horoskopi i se e hënë 21 Nëntor 2022

Horoskopi i se 21/11/2022

Dashi

Unë ju bëj thirrje të flisni me kujdes nëse përballeni me një ish, të afërm ose një anëtar të familjes i cili nuk është plotësisht në anën tuaj. Do të keni mundësi të mëdha për programe ambicioze. Një detyrë e madhe mund të rezultojë të jetë një ... shqyerje e madhe!

Demi

Kjo eshtë një ditë ndoshta pak nervoze por në krahasim me të ardhmen më duhet të them se do të shihni disa të mira, duhet të zgjidhni disa mosmarrëveshje të hapura edhe në dashuri.

Binjaket

Këto janë ditë të dobishme për dashuri, ju mund ti jepni një personi një shans të fundit i cili kohët e fundit ka qenë shumë larg dhe jeni ndier më pak i pranishëm në jetën tuaj. Rrethana të mira po vijnë edhe në lidhje me punën. Dita eshtë pak e lodhshme në mëngjes, shërim në mbrëmje.

Gaforrja

Jeni shumë i mirë dhe i dashur, por kur ju prekin në pika kyçe si dashuria apo paratë bëheni shumë kritikë. Në punë keni shumë dyshime për një projekt që do të nisë…

Luani

Unë ju kërkoj që ti kushtoni pak më shumë vëmendje financave sepse nuk përjashtohet që mes sot dhe nesër të keni për të shpenzuar edhe disa para, konflikt në shtëpi. Ata që nuk marrin asgjë nga puna mund të luajnë shumë në mbrojtje dhe eshtë e drejtë që ju të ktheheni të besoni në aftësitë qe keni.

Virgjeresha

Ditë e kundërt. Nëse punoni në një kompani me pasivitet komandues, mund të ndryshoni qëllimet tuaja ...

Peshorja

Shërim i ngadaltë dhe gradual në vendin e punës edhe nëse mund të mos ju pëlqejë diçka këto ditë. Bëni vetëm gjërat që dëshironi, nga ana tjetër ky eshtë një paralajmërim pothuajse i padobishëm ...

Akrepi

Ju duhet të shfrytëzoni mundësinë tuaj praktike dhe reale. Ndonjëherë e kuptoj krenarinë e plagosur, por mos u ofendoni dhe reagoni, edhe fort ...

Shigjetari

Gjithçka eshtë në anën tuaj. Profesioni ok, arrijnë kënaqësitë: lajme dhe të ardhura të reja parash. Shmangni grindjet me partnerin ose anëtarin e familjes.

Bricjapi

Më shumë para dalin ose më shumë para duhet të dalin për shtëpinë, familjen, për një udhëtim, por dashuria shpërblehet. Mosmarrëveshjet me Ujorin ose Binjakët.

Ujori

Shenja e Ujorit natyrisht eshtë e prirur të mbrojë njerëzit më të dobët. Në përgjithësi dita shkon mirë!

Peshqit

Nëse eshtë biznesi juaj, nuk përjashtoj që, gjatë këtyre ditëve, të merrni edhe lajme të mira, një vleresim, projekte për tu verifikuar.

Nessun commento:

Posta un commento