sabato 8 ottobre 2022

Horoskopi i se e shtunë 8 Tetor 2022

Horoskopi i se 08/10/2022

Dashi

Pasdite e bezdisshme! Në dashuri ekziston mundësia e një rikthimi.

Demi

Sonte tension në marrëdhëniet romantike sepse nëse gjendja shpirtërore bëhet kokëfortësi apo agresion ka rrezik për disa polemika, por në fund ju fitoni. Ju nuk jeni plotësisht të kënaqur me ato që shihni përreth.

Binjaket

Ndiheni apatik dhe vuani nga të gjitha llojet e Sëmundjeve: dhimbje koke, vështirësi në tretje. Jo një ditë për të propozuar.

Gaforrja

Shumë zhurmë sot, përdorni atë në mënyrë krijuese. Faza e afrimit në dashuri ...

Luani

Periudha e rëndësishme për ata që kërkojnë të marrin një fitore të madhe ose hakmarrje. Në dashuri do të ndiheni më të shtrirë, të etur për të përjetuar emocione të mëdha, takime të preferuara këto ditë ...

Virgjeresha

Shpërqendrimet mund të kenë qenë shkaku i ndonjë problemi fizik, por tani gjërat po përmirësohen. Shumë mendime dhe përgjegjësi. Ju mund të ktheheni më të qetë me pak vullnet të mirë.

Peshorja

Për ata që kanë pasur tension gjatë ditëve të fundit, tani duket se eshtë zhdukur, sot dëshira për të bërë, për të vepruar kthehet. Gjysma e dytë e ditës më mirë se e para, kushtojini vëmendje vetëm verbimeve të dashurisë, mos lini të caktuar për të pasigurtën.

Akrepi

Lodhje, nervozizëm. Herë pas here ju jeni viktimë e mendimeve dhe melankolisë që duhet të anulohet ...

Shigjetari

Ne duhet të përpiqemi të gjejmë një relaksim. Peshë në kokë, sot përpiquni të mos shpenzoni shumë para, ju duhet të bëni llogarin.

Bricjapi

Mundohuni të qëndroni të qetë, presionet nga jashtë janë të shumta. Ndryshimet në familje: zgjedhje ose vendime të rëndësishme.

Ujori

Ia vlen të studioni strategji të reja, të përpiqeni të jeni të kujdesshëm dhe të mos shmangni njerëzit që ju rrethojnë. Shijoni disa aventura, por mos e besoni shumë dhe, nëse mendoni se duhet të ndiqet një projekt, mos u dekurajoni nga askush.

Peshqit

Ju duhet të përpiqeni të zgjidhni një problem financiar. Tensionet për tu zgjidhur. Njohuritë nuk duhet të nënvlerësohen, veçanërisht nëse zemra ka qëndruar vetëm për një kohë të gjatë.

Nessun commento:

Posta un commento