domenica 9 ottobre 2022

Horoskopi i se e diel 9 Tetor 2022

Horoskopi i se 09/10/2022

Dashi

Ju përpiqeni të fitoni me forcë, tani mund të përdorni diplomacinë. Sot eshtë e vështirë të kufizoni dëshirën tuaj për të folur, të ecni përpara, emocione në shikim.

Demi

Çështjet e parave mund tju shqetësojnë. Me partnerin, rikuperon atë dialog nëse eshtë zhdukur kohët e fundit.

Binjaket

Nëse jeni beqarë, mos e humbisni rastin të jeni mes të tjerëve dhe ti jepni dritën jeshile lajmeve. Mos harroni se njëra nga dy valvulat lehtësuese është duke shkruar, kështu që nëse diçka nuk është në rregull vendosni gjithçka të zezë në të bardhë.

Gaforrja

Sa i përket të ardhurave financiare, kjo eshtë nën një mbrojtje të bukur. Do të merrni një lajm të mirë dhe në dashuri duket se po kërkoni shumë, duhet të përqendroheni në situata të pamundura.

Luani

Eshtë një ditë interesante për gjërat që sjell dhe sjell: periudha e fundit ishte zbuluese. Përfitoni nga mundësitë e sotme. Ju do të jeni në gjendje të arrini rezultate të shkëlqyera, por me një Virgjëreshë po zhvillohet një luftë e ftohtë, kini kujdes!

Virgjeresha

çiftet që janë martuar ose kanë përgjegjësi sot mund të argumentojnë për një arsye vërtet të parëndësishme. Pranoni ftesat me kujdes, të rrethuar nga pak njerëz, por të besueshëm.

Peshorja

Ekziston një rrezik për tu marrë, zakonisht jeni një tip diplomatik, por sot dikush mund të rrezikojë seriozisht durimin tuaj. Mundohuni të mos shqetësoheni për asgjë.

Akrepi

Kini kujdes nga situatat që mund të çojnë në kaos në jetën tuaj. Mos nënvlerësoni njerëz të rinj me të cilët do të merreni ...

Shigjetari

Historitë që, në kohët e fundit kanë përjetuar momente shkëputjeje, duhet të kërkojnë një kompromis të vlefshëm në mënyrë që të gjejnë stabilitet. Ju jeni një person i gëzuar, i disponueshëm dhe kjo ndihmon për të mirëpritur mundësi të reja.

Bricjapi

Merrni zënë dhe shikoni njerëzit, nëse keni ndërmend të shkëlqeni mbrëmjet dhe kohën e lirë. Në dashuri është e qartë se tregimet më të vështira duhet të mbrohen.

Ujori

Ju po kaloni një fazë interesi të madh për ndjenjat, familjen. Fat në kontaktet ose nëse udhëtoni.

Peshqit

Ditë pak e nënshtruar. Eshtë një horoskop rishikimi për ndjenjat apo jeni i shqetësuar për një të dashur.

Nessun commento:

Posta un commento