venerdì 7 ottobre 2022

Horoskopi i se e premte 7 Tetor 2022

Horoskopi i se 07/10/2022

Dashi

Komplikimi dhe miqësia, kjo eshtë ajo që ju dëshironi. Kini kujdes nëse rreth jush ka njerëz Bricjap ose Gaforre që mund tju vënë në siklet ose nuk do tju japin sigurinë që dëshironi.

Demi

Ata me një histori të mirë mendojnë për të jetuar së bashku ose për tu martuar. Projektet krijuese janë më efektive, rrethohuni me njerëz krijues, nuk do të gaboni.

Binjaket

Mund të telefonojne nje mik. Në profesion keni nevojë për më shumë merita dhe vendosmëri.

Gaforrja

Kini kujdes nga tepricat e zemërimit. Maturia, veçanërisht në menaxhimin e parave, çështjet e bashkëpronësisë, ndërmarrjet, ka shumë agjitacion ...

Luani

Ju ka ndodhur të diskutoni me të gjithë, në dashuri, me miqtë, edhe pse jeni një njeri shumë ndihmues dikush ju ka bërë të humbisni durimin, kushtojini vëmendje fjalëve sonte.

Virgjeresha

Një dashuri mund të lindë, një marrëveshje mund të rinovohet. Eshtë e rëndësishme të mbani nën kontroll skedat dhe ligjshmërinë.

Peshorja

Ka pasur shumë probleme për të zgjidhur, por ju mund të ndiheni vetëm për tu përballur me gjithçka, veçanërisht në dashuri ka dallime ose distanca për tu kapërcyer. Ju jeni të diskutueshëm, kontratat e reja për të diskutuar eshtë një shtytje dhe tërheqje e vazhdueshme!

Akrepi

Ndiheni më të motivuar dhe gati për të jetuar në paqe mes të tjerëve. Detyrat vijnë, por ju duhet të ridiskutoni rolin dhe kontratën, në dashuri jo gjithçka eshtë e qartë ...

Shigjetari

Mos u shqetësoni shumë për probleme të caktuara, por as mos i lini të gjitha të largohen. Ju jeni shumë të zënë nga puna dhe pjesën tjetër e vendosni në fund.

Bricjapi

Në dashuri dikush tha le të ndalemi ose të vendosim një gur në të kaluarën dhe të fillojmë përsëri, gjëja e rëndësishme eshtë të besosh vërtet në të! Vëmendja kthehet lart në vendin e punës.

Ujori

Mendime për çështje që lidhen me shtëpinë ose projekte me partner. Eshtë një periudhë e dobishme për ndjenjat, në këto ditë një dashuri nga e kaluara gjithashtu mund të kthehet.

Peshqit

Në mjedisin profesional sot, gjërat do të shkojnë shumë mirë. Sot ju jeni më mirëkuptues dhe gjithashtu më të disponueshëm për dashurinë.

Nessun commento:

Posta un commento