sabato 15 ottobre 2022

Horoskopi i se e shtunë 15 Tetor 2022

Horoskopi i se 15/10/2022

Dashi

Ndonjëherë problemet që lidhen me të kaluarën kthehen dhe lodhja e bën veten të ndjerë. Ju duhet të jeni të arsyeshëm, edhe nëse tani doni ta prishni atë me një sulm zemërimi. Diskutimet me Demin ose Virgjëreshën.

Demi

Lëviz me kujdes, është një ditë në një mendje. Dashuria në krizë por në mbrëmje gjërat ndryshojnë, ju jeni të padurueshëm.

Binjaket

Ju mund të ndiheni sikur grindeni ose dikush ju shtyn të debatoni. Ju mund të ngrini zërin tuaj nëse ka diçka për tu thënë atyre që nuk u përgjigjen kërkesave tuaja.

Gaforrja

Një shtytje e madhe rinovimi ka një efekt pozitiv në jetën tuaj. Këtë mbrëmje biseda me një të dashur mund tju japë paqe mendore. Rimëkëmbje e rëndësishme fizike.

Luani

Shpenzimet e tepërta duhet të mbahen nën kontroll, si dhe qëndrime të caktuara shumë të diskutueshme që mund të shqetësojnë dashurinë. Ju do të dëshironi të ikni nga familja, por do të shihni se do të kalojë.

Virgjeresha

Ditë e rëndësishme për të vlerësuar një ndjenjë dhe pajtuar. Ju mund të riparoni një vështirësi të kaluar.

Peshorja

Eshtë një ditë e rëndësishme. Klima e mirë në shtëpi; në dashuri merru me punë ... nëse po kërkon aventura mund të jesh i kënaqur.

Akrepi

Në këtë ditë do të ndiheni se mund të bëni gjithçka, mos e nënvlerësoni dashurinë sepse në këto ditë dikush mund të shikonte me ju me shumë interes. Kur keni ditë me forcë të madhe, mund të ndodhë edhe që të lodheni shumë!

Shigjetari

Sot kjo situatë bëhet bindëse. Në dashuri favorizohen aventurat dhe vendimet e mëdha, po rifitoni optimizmin tuaj të lindur.

Bricjapi

Eshtë dashuria që jep disa dyshime, ju mund të keni marrë konfirmime nga kërkesat tuaja, por nuk jeni i bindur që ata erdhën vetvetiu. Ju nuk e doni ndalur, shmangni marrjen e posteve të gabuara, dhimbjet e shpinës.

Ujori

Kjo ditë eshtë e rëndësishme që të përpiqeni të rigjeni siguritë, të bëni një dëshirë. Dashuria eshtë plot me lajme të mira: nëse jeni çift, planifikoni një ngjarje të këndshme!

Peshqit

Dalin më shumë para, edhe nga vogëlsirat. Në dashuri ka keqkuptime por ju jeni lodhur duke grindur, ditë interesante.

Nessun commento:

Posta un commento