venerdì 14 ottobre 2022

Horoskopi i se e premte 14 Tetor 2022

Horoskopi i se 14/10/2022

Dashi

Pushtoni këtë ditë duke menduar për të ardhmen e mirë që ju pret, dashuria mund të kthehet për ata që e kërkojnë atë. Dalloni jetën profesionale nga jeta private, përndryshe rrezikoni të mbani tensione të lindura në punë në familje ...

Demi

Dështon nje dashuri. Situatë e favorshme për ata që studiojnë.

Binjaket

Nuk eshtë e lehtë të mbash qetësi, ndjen një agjitacion të fortë mbi ty, varet nga ajo që po bën por nuk përjashtohet që të mund të marrësh edhe një periudhë pushimi për të reflektuar.

Gaforrja

Njerëzit që janë të vetëpunësuar së shpejti do të vërejnë një rritje të përgjegjësive, një rikuperim. Mos u kapni nga ankthet e panevojshme edhe në dashuri, ditë të mbarë...

Luani

Për ata që kanë biznesin e tyre kjo nuk eshtë një ditë e vështirë, me të vërtetë, mund të vijnë disa thirrje të mira. Nëse e juaja eshtë një dashuri e gjatë, tani eshtë koha për të bërë zgjedhje te largeta, raste.

Virgjeresha

Ju jeni të lirë nga kaq shumë tensione. Vetëm sot ju mund të vendosni diçka të rëndësishme, një rival i padrejtë të shqetëson në punë, në fund ju fitoni.

Peshorja

Mundohuni të përfundoni gjërat që ju interesojnë deri sonte. Ju shpesh keqkuptoheni, në vendin e punës mund të keni debatuar edhe me një njeri, nëse eshtë e nevojshme impononi veten.

Akrepi

Ditë e menduar për punë, për paratë e nevojshme për të rregulluar çështjet që kanë të bëjnë me shtëpinë, shpenzimet për modernizimin, vëmendjen me këste dhe hipotekat.

Shigjetari

Në dashuri për disa ka pasur një zhgënjim ose një fazë rishikimi. Ashtë një kohë konfuze, çfarëdo që planifikoni të bëni, mendoni .. dhe gjithmonë kontrolloni llogarinë tuaj bankare.

Bricjapi

Një lajm i mirë do të vijë në punë dhe në sektorin ekonomik. Interesante këtë herë për të udhëtuar në vende të reja.

Ujori

Dita e rikuperimit psikofizik. Rritni shoqërueshmërinë tuaj dhe ngarkesën tuaj të pozitivitetit. Këtu janë ditët që ofrojnë mundësinë për të gjetur zgjidhjen e duhur për gjithçka!

Peshqit

Gjendja e agjitacionit, lodhjes dhe polemikave ka të bëjë me situatën që po përjetoni. Ditë e zënë.

Nessun commento:

Posta un commento