domenica 16 ottobre 2022

Horoskopi i se e diel 16 Tetor 2022

Horoskopi i se 16/10/2022

Dashi

Ata që kanë një familje duhet të pësojnë një transformim të vogël, në disa raste do të flitet për ndryshime shtëpie ose kontakte me qytete të tjera. Mësoni më shumë rreth lidhjeve të reja. Mbrëmje pasionante edhe nëse eshtë e dashuruar nuk i besoni më ndikimit të parë.

Demi

Transferimi, ndryshimet në vazhdim... Krizat e përkohshme mund të kapërcehen në dashuri.

Binjaket

Kujdesuni për trupin tuaj, ju keni qenë më i lodhur për disa kohë ose e merrni atë për gjithçka. Ndiheni më të shqetësuar.

Gaforrja

Kushtojini vëmendje aftësisë fizike dhe, veçanërisht fytit, mos e ekspozoni veten ndaj ndryshimeve të papritura të temperaturës. Për beqarët, dashuria mund të zgjohet pas një periudhe apatie të gjatë, pak kënaqësi personale.

Luani

Më në fund mund të thoni atë që mendoni për një person. Ditë tepër e paparashikueshme.

Virgjeresha

Kthimi i dashurive ose vendimeve familjare. Ju bëni shumë për të tjerët, por duhet të përpiqeni të bëni diçka për veten tuaj, kini kujdes nga shpenzimet e panevojshme.

Peshorja

Mirë dita, eshtë kthyer dëshira për të bërë, për të reaguar ndaj shumë provokimeve, duke fituar kështu çdo sfidë. Rimëkëmbja! Marrëdhëniet më të forta me shenjën e Demit dhe Luanit.

Akrepi

Ata që nuk kanë dashuri duhet ta kërkojnë këtë ditë. Ndiheni veçanërisht pa kompromis, mos u përpiqni ti zgjidhni gjërat me puls, do të rrezikoni më të keqen!

Shigjetari

Çdo gjë kërkon përpjekje, edhe kishte pak zhgënjim, por e rëndësishme eshtë të kesh sukses në qëllimet e tua. Tension për të mbajtur nën kontroll nëse jetoni së fundmi ose ekziston një histori që nuk eshtë në rregull.

Bricjapi

Sot ju keni mundësinë të zgjidhni saktësisht njerëzit me të cilët do të shoqëroheni; do jeni shume selektive por edhe kjo eshte pjese e karakterit tuaj, takime me fat.

Ujori

Ka një dëshirë të madhe për të dashuruar, për tu takuar, për të rizbuluar një pasion të humbur. I vëmendshëm ndaj angazhimeve, eshtë vetëm çështje e gjetjes së kohës për të bërë gjithçka.

Peshqit

Ju duhet të përpiqeni ti kaloni ditët në vijim sa më qetësisht të jetë e mundur. Qëndrimi brenda në shtëpi për një kohë të gjatë nuk eshtë ajo që dëshironi, megjithatë, një kërkesë nga ju mund të pranohet.

Nessun commento:

Posta un commento