martedì 11 ottobre 2022

Horoskopi i se e martë 11 Tetor 2022

Horoskopi i se 11/10/2022

Dashi

Roli juaj po diskutohet dhe në këtë moment mund të keni një pavendosmëri se si të pushtoni dhe ku të shkoni. Një kontroll në portofol sepse shpenzimet jane shumë ...

Demi

Bashkimi, kthimi në vendin e duhur. Sot do të keni forcë të madhe, edhe në dashuri, nuk do të jetë e vështirë të rikuperoni frenat e një marrëdhënie nëse eshtë e nevojshme.

Binjaket

Kishte dyshime në dashuri, nëse po kërkoni një aventurë pa komplikime, atëherë thjesht mos u ankoni nëse mendoni se siguritë mungojnë.

Gaforrja

Sot mund te jeni nervoz nëse dikush përpiqet te vijne kunder jush. Mos harroni gjithmonë se diplomacia ju mundon më shumë sesa zemërimi.

Luani

Dita e përgjithshme e vlefshme. Një kohë e shkëlqyer për ata që duan të eksplorojnë mundësi të reja në punë, por pak problematike për çështjet e dashurisë.

Virgjeresha

Dita fillon mirë por nuk duhet ti shtyjmë diskutimet ose krahasimet deri nesër. Sigurisht, gjithmonë ka shumë për të bërë, por edhe ju jeni një tip që nuk dini të rrini boshe, qoftë edhe pak nga ambicia juaj e lindur!

Peshorja

Një periudhë nismash të reja për ata që kanë biznesin e tyre. Në dashuri jeni i apasionuar, por mbrëmja mund të jetë dembel. Kërkime më intensive me partnerin.

Akrepi

Një situatë shumë e trazuar. Një ditë që lë për të dëshiruar, pak mërzi në vendin e punës.

Shigjetari

Ose ka shumë punë ose dashuria tani eshtë në një qoshe. Keni më pak kohë për të parë miq këto ditë.

Bricjapi

Lehtë për tu provuar ndjesi të veçanta. Eshtë normale të ndjeni pak energji elektrike në ajër!

Ujori

Mundohuni të bëni gjithçka që eshtë e mundur për të gjetur qetësi dhe kontakt me të tjerët. Në dashuri ju mund të bëheni shumë të vendosur.

Peshqit

Je pak i lodhur, ditën që provon. Në dashuri nuk ju pëlqen të thoni po ... Mendime të mundshme të dyta.

Nessun commento:

Posta un commento