lunedì 10 ottobre 2022

Horoskopi i se e hënë 10 Tetor 2022

Horoskopi i se 10/10/2022

Dashi

Do të ketë vendime të rëndësishme për tu bërë: një detyrë e fundit eshtë e rëndësishme por e lodhshme. Ndonjëherë, në situata të caktuara, jeni ju që jeni shumë të pakompromis.

Demi

Ju duhet të shëroheni shpejt nga sëmundjet e vogla të kohëve të fundit, sepse eshtë koha përsëri të provoni plotësisht kënaqësitë e jetës. Ndoshta disa polemika në shtëpi, por përfundimi i lumtur eshtë i siguruar. Mundësia për ti kthyer gjërat në favorin tuaj, por duhet të merrni gjithçka me pincë.

Binjaket

Eshtë një ditë me interes siç do të jenë javët e ardhshme. Ju keni shumë energji sonte, përdorni atë siç e shihni të arsyeshme.

Gaforrja

Kjo ditë ndihmon për të rifituar një ekuilibër të mirë të brendshëm, edhe ata që kanë qëndruar të palëvizshëm për shumë muaj së shpejti do të jenë në gjendje të llogarisin në kthimin në skenë në vendin e punës.

Luani

Lajmet mund të ndryshojnë letrat ne tavoline dhe gjithashtu planet për të ardhmen tuaj. Disa zgjedhje pune nuk kuptohen nga partneri ose jeni kundër dikujt, çështje ligjore apo financiare për tu zgjidhur.

Virgjeresha

Mundohuni të gjeni pak qetësi nëse ndieni nevojë. Do të ketë një punë të re ose një telefonatë ... zënë!

Peshorja

Tani ju keni një dëshirë të madhe për të bërë dhe gjithashtu disa mundësi për të kapur gjatë fluturimit. Ndonjëherë ka edhe pak fat, sukses në takime dhe disa mundësi më shumë dhe, në këtë pikë, varet edhe nga ju. Nëse zemra eshtë vetëm, kthehuni në lojë edhe këto ditë.

Akrepi

Disa probleme me fëmijët, ju dëshironi të keni më shumë kohë për të qenë me familjen, por thirrje pune. Sonte do të jeni më të lodhur, nervozë, eshtë një ditë në të cilën ju duhet të mbani larg ndërlikimeve të panevojshme. Kujdes me Binjakët.

Shigjetari

Ditë e nënshtruar. Jeni të lodhur nga kontrollet dhe në dashuri do të doni ti besonit; nëse keni qenë vetëm për një kohë të gjatë problemi nuk janë të tjerët!

Bricjapi

Punoni në trazira, por kini kujdes nga shumë shpenzime. Mundohuni ta bëni të qartë atë që dëshironi. Nuk duhet të jeni pesimistë, në dashuri jeni shumë kritikë, ndoshta shumë kërkues.

Ujori

Në dashuri mund të merreni nga dy persona ose, në çdo rast, këto ditë kërkoni përgjigje më konkrete. Momenti i reflektimit për para, në kontrast me Luanin.

Peshqit

Ditë paksa e nënshtruar, jo të gjithë pajtohen me idetë tuaja dhe nëse ka një takim biznesi, në një takim familjar do të ishte mirë të jeni shumë të kujdesshëm. Ju duhet të jeni të kujdesshëm, duke shmangur konkurset ose qëndrimet e ekzagjeruara, më mirë të rivlerësojmë gjithçka me një mendje të qartë. Në dashuri disa grindje ...

Nessun commento:

Posta un commento