mercoledì 12 ottobre 2022

Horoskopi i se e mërkurë 12 Tetor 2022

Horoskopi i se 12/10/2022

Dashi

Sot ju jeni protagonisti absolut. Takime të reja të preferuara. Dashuri në vendin e punës ...

Demi

Kjo ditë eshtë gjithashtu interesante për të ardhur me një ide të mirë. Periudhë e rëndësishme për ndjenjat. Shëndeti kërkon më shumë vëmendje, dashuria mund të bëhet protagoniste në jetë.

Binjaket

Favorizoni çështjet praktike dhe studimore. Lajme në jetën afektive, nga provat e bujarisë.

Gaforrja

Përpara se të bëni zgjedhje që mund të ndryshojnë situatën tuaj aktuale, përpiquni të merrni parasysh të gjitha rrethanat mirë. Eshtë më mirë të mbani larg ndërlikimet që nuk i keni krijuar!

Luani

Nëse dëshironi mund të rimarrni një dashuri të humbur ose të filloni një rrugë të re. Për dikë udhëtime ose punë të reja në sy. Faza e afrimit në dashuri ...

Virgjeresha

Kjo ditë ju ndihmon, nëse jeni duke kërkuar për një dashuri të re por edhe një profesion të ri duhet të punoni shumë sepse fati ju ka ndihmuar gjithmonë më të guximshmit.

Peshorja

Ekziston një ngarkesë jetike dhe ju gjithashtu dukeni më të qëndrueshëm dhe të qëllimshëm. Përkushtimi juaj në dashuri do të shërbejë për të ruajtur një mirëkuptim për të cilin ju intereson. Puna dhe studimi janë të favorizuara.

Akrepi

Ndonjëherë mjafton të kesh idenë e duhur dhe eshtë e vështirë të gabosh. Për zemrat e vetmuara, një miqësi mund të bëhet diçka më shumë.

Shigjetari

Zgjidhje të mira për çështje pune ose studimi, ditë e bukur për dashuri. Zgjedhjet e bëra sot mund të shkojnë shumë edhe nëse keni ndërmend të lini rrugën e vjetër për një të re.

Bricjapi

Po ndiheni pak nervoz, të trazuar sot. Shanset janë që jeni të zemëruar sepse nuk vijnë konfirmime për punë ose jeni konfuz por jo faji juaj.

Ujori

Nuk përjashtoj një dashuri të rëndësishme, një punë të re apo një sukses të vogël. Relaksim absolut!

Peshqit

Puna dhe studimi i preferuar. Mbrëmja do të jetë e këndshme vetëm, një dashuri mund të bëhet sërish protagoniste gjatë këtyre ditëve.

Nessun commento:

Posta un commento