domenica 23 ottobre 2022

Horoskopi i se e diel 23 Tetor 2022

Horoskopi i se 23/10/2022

Dashi

Duhet të keni kujdes që të mos përfshiheni në biseda të kota ose në situata të pazakonta, të cilat, mbase, nuk dini si ti menaxhoni. Në dashuri një dëshirë rilind, por e kujdesshme për të mos provuar një person shumë, ai mund të zemërohet.

Demi

Të jetosh një periudhë të vështirë nuk është treguese e një krize, por, një zgjim, të një situate që ekziston. Shkathtësia në dashuri nuk do të mungojë dhe po ashtu edhe impulsiviteti, megjithatë, ju keni atë që duhet për të përballuar çdo situatë.

Binjaket

Kërkesa për të ikur nga gjërat e zakonshme po rritet më shumë. Takime të reja me njerëz të ndryshëm zakonisht, nervozizëm.

Gaforrja

Në marrëdhëniet e gjata, ka ndjenja hakmarrjeje, por edhe në rast mosmarrëveshjesh të forta, ju do të jeni fituesi. Forma eshtë më e mirë, duhet të jesh pozitiv dhe optimist.

Luani

Ejani, merrni masa herët gjatë ditës. Lajme pozitive për shtëpinë, ndoshta ka probleme në këtë kuptim.

Virgjeresha

Sot ekziston një problem i vogël për tu marrë. Një qëndrim i ndrojtur mund të krijojë probleme. Virgjëreshat shpesh shërohen ngadalë nëse ka pasur një ndarje.

Peshorja

Pak keqardhje të cilës nuk di ti japësh një origjinë të vërtetë; ju nuk dini si të jetoni pa dashuri, nëse zemra juaj ka kohë që eshtë vetëm, duhet një rimbushje pasioni. Një majë agjitacioni në ajër, një ditë që ju fton të jeni pak më të kujdesshëm, sidomos në vlerësimet ...

Akrepi

Gjithmonë eshtë e nevojshme të keni kujdes nga shpenzimet. Eshtë e mundur të jetosh dy histori, por për një jetë të shëndetshme nuk e rekomandoj, ose të jem gati për të hedhur një hap të madh në dashuri.

Shigjetari

Në dashuri, gjërat janë në rregull. Sot ftesa që dua tju bëj eshtë të shkoni përpara: mos hidhni peshqir, shmangni ndonjë provokim.

Bricjapi

Dashuria kalon në prapavijë sepse në këtë periudhë jeni shumë më të interesuar për të zgjidhur problemet personale, ekonomike edhe juridike. Mundohuni të qëndroni të qetë, sonte do të jeni veçanërisht kritik dhe mbase jo shumë i disponueshëm!

Ujori

Një mik ju ofron një marrëveshje, vlerësojini mirë gjërat, por mos derdhni më para. Një njeri nga Gaforrja, Peshqit ose Luani mund tju bëjë propozime.

Peshqit

Përveçse ka situata të favorshme, pasioni dyfishohet. Një njeri i virgjër mund tju japë këshilla ose veçanërisht tju intrigojë, një Dem eshtë pranë jush për tju ndihmuar.

Nessun commento:

Posta un commento