lunedì 24 ottobre 2022

Horoskopi i se e hënë 24 Tetor 2022

Horoskopi i se 24/10/2022

Dashi

Ditë e shkëlqyer jo vetëm për të kontrolluar forcën tuaj në dashuri, por edhe për të vlerësuar projektet e reja. Energji dhe vitalitet për ata që aktivizohen.

Demi

Ju do të gjeni pika të reja pune dhe lajmet e mira do të vijnë shpejt. Në rast se ju keni qenë të sëmurë, mungesë, të justifikuar në dashuri, do të jetë e mundur të filloni përsëri në një mënyrë të madhe!

Binjaket

Në dashuri, ndryshimet janë pozitive dhe takimet janë të këndshme. Merrni përsipër të gjitha angazhimet me paqe mendore, por mbani mend se jeni gati për një ndryshim të madh.

Gaforrja

Merrni kohën tuaj sot. Karriera juaj eshtë e ndikuar mirë, edhe nëse, nga pikëpamja financiare dhe kontraktuale, ka vështirësi ose shqetësime me të cilat duhet të përballeni…

Luani

Mundohuni të jeni me disa njerëz të zgjedhur dhe nuk do të pendoheni. Ju jeni në gjendje të mirë fizike dhe ju ftoj të qëndroni me partnerin tuaj tani.

Virgjeresha

Sa më shumë njerëz të shihni, aq më shumë mundësi do të keni. Një njeri i Peshqve ose Gaforres mund të jetë një referencë.

Peshorja

Dita e reflektimit dhe rishikimit të jetës tuaj. Pak kënaqësi, komplikime që duhen shmangur. Krahasuar me atë që punoni, të ardhurat nuk janë proporcionale dhe shpenzimet për shtëpinë janë të tepërta.

Akrepi

Mos u lodhni shumë, por keni një plan të përcaktuar mirë për ditët në vijim. Mos e teproni dhe shmangni polemikat sonte.

Shigjetari

Situata duket e qetë por për paratë duhet maturi; ju mund të reagoni në mënyrë agresive dhe të krijoni tension me partnerin tuaj; mos u lodh sonte. Ju duhet të merreni sipas biznesit tuaj, shumë detyra, tensione në shtëpi.

Bricjapi

Çdo gjë mund të mbahet nën kontroll dhe edhe parashikohet një shërim. Nëse keni të bëni me Shigjetarin dhe Luanin, problemet zgjidhen.

Ujori

Lajm i mirë sot, takime të këndshme, histori të lindura kohët e fundit janë të rëndësishme. Puna sjell suksesin që të ndahet. Dita përfundon paksa në baltë, sonte do të jeni të stresuar.

Peshqit

Koha stresuese, ju dukeni shumë të lodhur. Mos e lini të sigurtin për të pasigurtin.

Nessun commento:

Posta un commento