sabato 22 ottobre 2022

Horoskopi i se e shtunë 22 Tetor 2022

Horoskopi i se 22/10/2022

Dashi

Ka pasur disa mangësi në familje, ju mund të qortoni dikë afër jush, nevoja për të përjetuar emocione të reja po bëhet më e fortë. Tani ju doni të përmirësoni jetën tuaj dhe të vendosni pika të forta, shumë keq që sot ka një lodhje të tepërt.

Demi

Mundohuni të mos jeni shumë xheloz, posesiv, të mos kërkoni shumë nga vetja dhe personi që doni. Sot koha eshtë e stuhishme, por ju mund të jeni në gjendje të shihni "diellin" së shpejti.

Binjaket

Momentet e ndryshimit dhe mosbesimit nderrojn me të tjerët në të cilat, mbase, do ta sfidoni botën. Të kujdesshëm në dashuri, ka distancë dhe në disa raste polemikë.

Gaforrja

Shpenzimet në shikim, auditim. Unë besoj se, veçanërisht nëse në dashuri po përjetoni kriza, nuk ka nevojë të veni shumë mish në zjarr!

Luani

Zgjedhjet që ju bëni sot janë fituese; gjendje fizike për fat të keq pak te rëndë, në kuptimin që jeni të lodhur dhe keni nevojë të flini më shumë. Mundohuni të jeni më diplomatik sesa i vrullshëm.

Virgjeresha

Nëse ka pasur një krizë dashurie, duhet të vendosni se çfarë të bëni. Shmangni te gjitha mbi gjërat, ju jeni shumë një njeri me rrezik për tu bërë vetë kritik.

Peshorja

Mundohuni të kuptoni nëse tensionet e sotme lindin sepse mendoni se një njeri nuk eshtë më në anën tuaj. Eshtë një ditë që fillon me disa dyshime, herë pas here pyes veten se ku po të çon zemra.

Akrepi

Lehtë të ndihesh i shqetësuar sot, maturi e dyfishtë nëse ka lidhje në krizë, jo gjithçka eshtë e qartë ose duhet të bësh zgjedhje drastike për të ardhmen.

Shigjetari

Bëni gjërat thelbësore, disa stuhi të vogla mund të dashurohen. Shumë keq paratë, keni shpenzuar shumë!

Bricjapi

Ndryshimet që ndodhin, veçanërisht, në këtë periudhë disa janë favorizuar nga një krizë intolerance, zgjedhje radikale që mund të kenë sjellë kohët e fundit disa mbyllje. Ditë me shumë tension.

Ujori

Ju jeni pak i pamotivuar, duhet të pushoni. Në dashuri, nëse jeni vetëm, do të keni shumë mundësi: thjesht duhet të udhëtoni ose të shkoni në vende të reja, eshtë shumë e rëndësishme që ju të kërkoni risi ...

Peshqit

Fazë interesante për udhëtime, udhëtime e kështu dikush mund të bëjë edhe një njohje të veçantë në një qytet tjetër. Të ardhura shtesë të mundshme.

Nessun commento:

Posta un commento