sabato 10 settembre 2022

Horoskopi i se e shtunë 10 Shtator 2022

Horoskopi i se 10/09/2022

Dashi

Kjo ditë fillon në një mënyrë të trazuar. Këshilla nuk eshtë të bëni zgjedhje të nxituara.

Demi

Aktivitete të reja, mund të mbyllni një rrjedhje, kontrata me më pak para, por të pranueshme. Ju keni një dëshirë të madhe për të ndryshuar jetën tuaj ose duhet ta bëni për arsye të kushtëzuara.

Binjaket

Një moment i verifikimit eshtë i domosdoshëm, këshillohet të rikuperoni energjinë, qetësinë dhe edhe pak formën e mirë trupit. Në dashuri ju mund të vini këmbët lart ose të përjetoni dëshirën për shkelje.

Gaforrja

Ju rikuperoni tonin dhe vullnetin fizik, por kohët e fundit ka pasur shumë gjëra për të bërë, aspekti fizik i një marrëdhënieje duhet të rikuperohet. Do të jetë e nevojshme të hiqni atë pak melankoli që ndonjëherë përfshin jetën.

Luani

Kaloni një ditë të mirë, guximi juaj do të ndihmohet. Sa i përket dashurisë, lidhjet që kanë lindur tani janë intensive.

Virgjeresha

Pasionet që lindin tani janë të rëndësishme. Vëmendja ndaj parave, e vetmja e pasigurt, veçanërisht nëse ka mosmarrëveshje me një institucion.

Peshorja

Sot do të ketë disa momente tensioni, për shkak të një sërë pengesash të paparashikuara. Disa dyshime në dashuri.

Akrepi

Eshtë një ditë interesante për kontakte dhe marrëdhënie shoqërore. Nëse jeni i pavendosur midis dy tregimeve ose duhet të falni dikë, ideja e duhur vjen. Mos harroni, zemra gjithmonë duhet të thotë fjalën e fundit.

Shigjetari

Kjo eshtë një ditë interesante. Në dashuri, konfirmime të reja të rëndësishme janë të mundshme.

Bricjapi

Këto janë ditë më të mira, kthejeni besimin te të tjerët. Iftet e formuara ose bashkëjetesa së fundmi janë më shumë të përkushtuar për të organizuar sesa ta duani njëri tjetrin dhe marrëdhëniet në krizë nuk rikuperohen lehtësisht ose ... në kohë më të mira.

Ujori

Leni disa shanse të heqin dorë vërtet mund të ishte një gabim i madh. Nëse zemra juaj eshtë e pavendosur midis dy tregimeve, kushtojini vëmendje dhe vlerësoni me kujdes. Vetëm fiziku eshtë në rënie të drejtpërdrejtë.

Peshqit

Sot do të keni disa dyshime të tjera, duket se lodhja ndihet. Mos u bëni prapa në gabimet e bëra tashmë në të kaluarën.

Nessun commento:

Posta un commento