venerdì 9 settembre 2022

Horoskopi i se e premte 9 Shtator 2022

Horoskopi i se 09/09/2022

Dashi

Në këtë ditë eshtë më mirë të distancoheni nga njerëzit që duan tju bëjnë nervoz. Mbrëmje e nënshtruar.

Demi

Eshtë një kohë kur ndjehesh pak tolerant. Për sa i përket dashurisë, do të jetë e rëndësishme të kuptoni se kë dëshironi të keni pranë.

Binjaket

Një qëndrim diplomatik duhet të merret në konsideratë. Në dashuri nuk duhet të ketë konfuzion, ata që jetojnë një histori për shumë kohë tani shumë larg, janë hutuar ose po kërkojnë një shkelje të rrezikshme.

Gaforrja

Qëndrime më pajtuese, sharm. Ju mund të fitoni konkurse, mundësi në sy.

Luani

Promovime dhe përparime të mundshme. Dashuria ju jep një mijë kënaqësi në çdo aspekt, eshtë qendra e mendimeve tuaja, sot vëmendja ndaj shpenzimeve.

Virgjeresha

Ju jeni një njeri kritik, analitik në arsyetimin tuaj, por tani nuk keni pse të humbni kohë në detaje. Në punë, edhe nëse keni një propozim të mirë, ju ndoshta nuk dini çfarë të bëni, nëse duhet të thoni jo ose të pranoni. Në të njëjtën kohë, ata që jetojnë një histori konfliktuale gjejnë qetësi ...

Peshorja

Do të jetë më e lehtë të mbështeteni në forcën dhe kreativitetin tuaj, sepse dyert e reja do të hapen drejt suksesit. Ata që janë më të pjekur pa u marrë me shumë mund të mbështeten te përvoja dhe mençuria.

Akrepi

Shumë oferta për punë, veçanërisht nëse jeni të vetëpunësuar, por nuk jeni të pasigurt, nuk dini çfarë të bëni. Në dashuri jeni shumë i fortë dhe me personin e duhur pranë do të jetë e mundur të bëni plane me stil për të ardhmen e afërt.

Shigjetari

Pasditja sjell këshilla. Mundohuni të gjeni miqësi që janë ndoshta më të arritshme, pothuajse gjithmonë tërhiqeni për komplikime.

Bricjapi

Dashuritë e reja nuk duhet të mbyllen me nxitim edhe nëse jeni armiqësor ose frikësoheni. Këshilla eshtë që të mos jeni sipërfaqësorë në zgjedhjet tuaja dhe të reflektoni para se të veproni.

Ujori

Mundësi të mira. Dashuri e gjallë: përfshiu nëse dëshiron.

Peshqit

Ju jeni më të buzëqeshur, më të gëzuar dhe kjo ndihmon, për fat të mirë ju jeni një person që përballet me probleme në momentin kur mbërrij, ankthet nuk janë të nevojshme. Në dashuri, pak xhelozi nuk dhemb aspak!

Nessun commento:

Posta un commento