domenica 11 settembre 2022

Horoskopi i se e diel 11 Shtator 2022

Horoskopi i se 11/09/2022

Dashi

Në dashuri, nëse keni pasur një prerje apo zhgënjim kohët e fundit, duhet ta arrini. Mos ekspozoni shumë me para.

Demi

Problemet familjare mund të zgjidhen lehtësisht. Mire në dashuri.

Binjaket

Ka shumë, shumë gjëra për të bërë kështu që çdo herë e më pas do të duhet të ndaleni dhe të pushoni shumë. Konfuzioni mbretëron suprem për ata që janë ndarë dhe dëshirojnë të kenë një dashuri të re!

Gaforrja

Një ditë pak e lodhshme, në të cilën mund të lindë pak ankth. Vëmendje në miqësi: eliminoni degët e thata.

Luani

Ju keni vendosur të provoni veten, edhe ti zbuloni botës diçka për veten tuaj. Nëse keni dikë që ju pëlqen, nëse doni të takoni dikë do të jetë koha më e mirë për tu përfshirë.

Virgjeresha

Nëse keni bërë kërkesa në të kaluarën dhe keni atë që duhet, brenda pak ditësh do të merrni një përgjigje të këndshme ose të rikonfirmoheni. Kini kujdes të mos paraqitni keq gjërat, mos e mbivlerësoni një njeri. Për fat të mirë ju jeni në një gjendje të mirëqenies, energjia vjen.

Peshorja

Ju duhet të gjeni pak qetësi shpirtërore, por në mëngjes do të jetë e vështirë. Në dashuri ndonjëherë ju duket se nuk jeni kuptuar, përfshirë, pranuar.

Akrepi

Një njeri eshtë ose kundër jush ose përpiqet të vendosë një çelës në punë, kjo eshtë shumë e pakëndshme! Si çift, kushtojini vëmendje xhelozisë që do të përulet disi. Emocionet dhe risitë në familje po vijnë ose kanë mbërritur tashmë, mundësi.

Shigjetari

Kini kujdes nga njerëzit që mund tju qëndrojnë përpara, të krijojnë polemikë, tju fusin në telashe. Ka një periudhë ndryshimi.

Bricjapi

Ju jeni në një fazë të çlirimit dhe fatit. Lajme në dashuri për shumë të rinjtë.

Ujori

Për disa eshtë koha për ndryshim. Dita që ju fton të jeni të kujdesshëm me para.

Peshqit

Sot duhet të mbani larg melankolinë dhe lodhjen që herë pas here ju trokasin në derë. Dashuria eshtë pak e konfliktuar dhe në zemrën tuaj ka konfuzion, disa çifte janë në krizë për këtë!

Nessun commento:

Posta un commento