giovedì 8 settembre 2022

Horoskopi i se e enjte 8 Shtator 2022

Horoskopi i se 08/09/2022

Dashi

Mundohuni të tregoheni të kujdesshëm në marrëdhëniet në përgjithësi, do të kompensoni kohën e humbur. Tani për tani ju duhet të bëni një zgjedhje dashurie.

Demi

Nëse keni aftësinë për të fituar më shumë ose më pak në varësi të mënyrës se si kalon dita, kjo situatë eshtë bindëse. Momentet tuaja të izolimit nuk janë kuptuar, por shërbejnë për të kuptuar më mirë atë që dëshironi dhe veçanërisht mënyrën se si i paraqitni partnerit tuaj.

Binjaket

Edhe disa shpenzime, gjatë kësaj dite duhet të keni kujdes që të mos e bëni hapin më të gjatë se këmba. Nuk eshtë faji juaj nëse disa situata nuk funksionojnë, përgatituni të merrni disa vonesa.

Gaforrja

Takimet mund të bëhen të diskutueshme për një gjë të vogël. Dita eshtë e ngarkuar në çështjet e punës.

Luani

Ditë me interes të madh edhe për dashurinë. Ju jeni si një tren, eshtë vërtet e vështirë të ndalet. Këshilla eshtë që të mos jeni sipërfaqësorë në zgjedhjet tuaja dhe të reflektoni para se të veproni.

Virgjeresha

Në dashuri ka dyshime. Kjo ditë nuk lejon shumë: mbase nuk do të doni të dëgjoni nga të tjerët ...

Peshorja

Një lajm i mirë po vjen! Nëse duhet ti bëni një kërkesë personit që ju intereson, kjo eshtë mbrëmja e duhur dhe më bindëse, pasione të vazhdueshme, emocione të reja. Dashuria: ata që kanë jetuar një histori për një kohë të gjatë, mendojnë ta bëjnë atë zyrtar.

Akrepi

Dita për tu shfrytëzuar pa humbur kohë, gjendje agjitacioni në çifte. Një ndryshim i punës eshtë jo bindës ose dikush po ju provon durimin.

Shigjetari

Fat veçanërisht nëse keni një aktivitet të pavarur ose dëshironi të bëni përshtypje në vendin e punës, propozimet janë aty, merrni parasysh avantazhet, shërimin në dashuri.

Bricjapi

Ju mund të dëshironi të vendosni të ecni përpara me zgjedhje radikale. Ju mund të debatoni në dashuri ose të shkarkoni tensionet e lindura jashtë në marrëdhënie. Nëse keni të bëni me një njeri në punë, jini të kujdesshëm...

Ujori

Për disa orë unë rekomandoj kujdes, një situatë pune eshtë e pasigurt. Marrëdhënie të privilegjuara me Luanin dhe Binjakët.

Peshqit

Sot ju duket se jeni viktimë e disa mendimeve përsëri, e shqetësimeve të vogla që duhet të anulohen sa më shpejt që të jetë e mundur. Ju nuk keni pse të mbylleni në shtëpi, jo tani.

Nessun commento:

Posta un commento