venerdì 23 settembre 2022

Horoskopi i se e premte 23 Shtator 2022

Horoskopi i se 23/09/2022

Dashi

Mes sot dhe nesër do të vendoset fati i disa marrëdhënieve. Aktiviteti i profesionistëve të pavarur po rimëkëmbet, në mbrëmje i qetësuar.

Demi

Jo të gjithë, por shumë prej tyre janë zhvendosur në shtëpi vitet e fundit apo edhe stilin e punës. Dikush i dashuruar po ju zhgënjen. Grindje që lindin edhe për kokëfortësinë tuaj.

Binjaket

Problemet e vogla familjare ose praktike ju shtyjnë të vendosni dashurin në vend te dyte. Nëse keni nevojë të flisni me dikë për të sqaruar diçka, eshtë më mirë ta bëni këtë sonte.

Gaforrja

Lini mënjanë dyshimet dhe pakënaqësinë dhe mund të bëni hapa të rëndësishëm drejt qëllimeve tuaja. Shëndeti eshtë zemërim. Pika e dobët e stomakut si zakonisht, kjo eshtë për shkak se keni tendencë të mbylleni në shumë tensione.

Luani

Dita kushtuar buzëqeshjeve; qëndroni me njerëz të mirë, merrni pjesë në takime; do të vijnë më shumë se një ftesë. Për punë gjithashtu pranoni mundësi të reja të mjediseve ose sektorëve të rinj.

Virgjeresha

Shkundni mendimet tuaja negative dhe përkushtojuni ndërtimit të diçkaje të mirë për të ardhmen. Mos vendosni shumë kufij në mundësitë që paraqesin veten ...

Peshorja

Ju duhet të ndryshoni diçka në jetën tuaj. Në dashuri mund të shikoni menjëherë, nëse jeni të lirë nga kufizimet ...

Akrepi

Ju duhet të zgjidhni disa çështje të rëndësishme në lidhje me shtëpinë, punën. Kërkesë e mundshme për kredi ose para për shtëpi, makinë ose çështje personale.

Shigjetari

Marrëdhëniet me të tjerët paksa të tensionuara, por në punë vijnë propozime të rëndësishme. A jeni duke pritur për një përgjigje që nuk vjen ...

Bricjapi

Nëse ka pasur probleme në dashuri ose në familje tani do të jetë e mundur të rikuperoni. Rimëkëmbja profesionale në pamje.

Ujori

Situata eshtë delikate, veçanërisht për ata që kanë përjetuar një krizë ose një mendim të dytë pas dashurisë gjatë katër javëve të fundit.

Peshqit

Këto ditë mund të përfundoni një bashkëpunim të padobishëm, në fakt mbetet vetëm ajo që eshtë e rëndësishme. Mundohuni të kufizoni lodhjen që së fundmi ka shkaktuar agjitacion në çift.

Nessun commento:

Posta un commento