sabato 24 settembre 2022

Horoskopi i se e shtunë 24 Shtator 2022

Horoskopi i se 24/09/2022

Dashi

Nëse keni nevojë të flisni për gjëra të rëndësishme, përpiquni ti bëni këto më vonë këtë mbrëmje. Nuk eshtë koha e duhur për të lënë të sigurtën në dore të pasigurisë. Dashuria mund të jetë më tërheqëse sonte.

Demi

Ju jeni duke menduar për një gabim të kaluar, për atë fjali ekstra që shkatërroi gjithçka. Duhet të kurseni para sepse kjo ditë përfshin disa shpenzime të paplanifikuara.

Binjaket

Bezdi të vogla në lidhje me burokracinë, duhet të caktoni një takim me një njeri që mund të zgjidhë një problem. Sonte do të jeni më të lodhur, nervozë, eshtë një ditë në të cilën ju duhet të mbani larg ndërlikimeve të panevojshme.

Gaforrja

Për ndjenjat eshtë një ditë interesante. Fati po vjen sa i përket takimeve.

Luani

Jeni shumë të lodhur dhe të paduruar. Nëse nuk ndiheni më rehat me një njeri, sot, do të keni mundësi të flisni qartë.

Virgjeresha

Sot mund të ndiheni të hutuar ose nervozë, më të lodhur se zakonisht. Në dashuri ka pasur shumë fatkeqësi ose situata të vështira për tu menaxhuar.

Peshorja

Miqësia eshtë gjithashtu një formë dashurie. Unë mendoj se eshtë e nevojshme të rikuperoni një farë soliditeti dhe, mbi të gjitha, forcë fizike ...

Akrepi

Një ditë kur nuk do të jetë e lehtë të mbash qetësinë. Mos u merrni shumë nga afektiviteti.

Shigjetari

Ju mund të merrni një raundin e duartrokitjeve. Gjithçka që mund të bëni për të përmirësuar jetën tuaj eshtë në majë të gishtave tuaj. Dashuri të reja të rëndësishme dhe vendime më të lehta.

Bricjapi

Dita eshtë e favorshme për takime, një rimendim në dashuri eshtë i mundur gjatë këtyre orëve. Ndonjëherë askush nuk ju kupton.

Ujori

Ju mund ta përdorni ditën në maksimum. Shmangni çdo polemikë në dashuri.

Peshqit

Tani mendja eshtë më e lirë, megjithatë nuk duhet të endesh shumë, veçanërisht nëse disa projekte janë të shtrenjta, duhet të përpiqesh të optimizosh jetën tënde edhe në një nivel ekonomik.

Nessun commento:

Posta un commento