giovedì 22 settembre 2022

Horoskopi i se e enjte 22 Shtator 2022

Horoskopi i se 22/09/2022

Dashi

Sot ka pak më shumë lodhje për të kundërshtuar, padyshim që duhet të bësh shumë gjëra ose ka njerëz të bezdisshëm përreth. Angazhimet e punës.

Demi

Suksesi në marrëdhëniet emocionale. Në punë krijimtaria fiton!

Binjaket

Disa vështrime të karakterit tuaj rrezikojnë të krijojnë trazira në marrëdhëniet me të tjerët. Pasdite e trazuar, kushtoji më shumë kohë dashurisë, edhe me një tekst ose një telefonatë.

Gaforrja

Një mik do tju krijojë një besim ose do të merrni një ftesë në minutën e fundit, vendosni ku të qëndroni dhe çfarë të bëni, përndryshe rrezikoni të kaloni mbrëmje të mërzitshme. Shumë detyrime, edhe ju keni të drejtë të argëtoheni!

Luani

Për disa duhet thënë se dashuria ka përjetuar një periudhë tensioni, çifte më të ndryshkur janë përballur me polemika të pafundme. Për disa kohë ju keni qenë në polemikë me shum, veçanërisht me ata që nuk i pranojnë ndryshimet tuaja. Mundësia e punës ose kontakteve në qytete të tjera.

Virgjeresha

Dëshira në rritje për hapësira të reja për të përmbushur veten, dëshira për përvoja të pazakonta. Mos dramatizoni disa përgjegjësi të papritura ose mbase një përgjegjësi të re, mjedisi rrethues nuk ju kënaq plotësisht dhe ju duhet të ndryshoni.

Peshorja

Sot jeni të lodhur, por mbani mend sa me shumë perjgesi keni edhe shumë gjëra keni për të bërë, te nisura të rëndësishme, eshtë vetëm një ditë me ca vonesa. Lidhjet që kanë lindur tani janë të vështira për tu menaxhuar, nuk bëjnë zgjedhje impulsive të dashurisë.

Akrepi

Nëse jeni ai që gjithmonë e vendos detyrën në radhë të parë, përpiquni të ndryshoni drejtimin. Më mirë të mos izoloni veten ose të përpiqeni me çdo kusht të shfryni nervozizmin që ndjeni brenda. Kini kujdes për radhët, shmangni trafikun nëse lëvizni.

Shigjetari

Kujdes nga paraja; një kërkesë mund të vijë nga familja. Puna sot eshtë pak problematike ...

Bricjapi

Punë, takime, flasim sërish për ju. Ligjërimi i dashurisë eshtë në rimëkëmbje për ata që kërkojnë mirë.

Ujori

Eshtë e detyrueshme të shmangni konfrontimet e drejtpërdrejta, veçanërisht të përpiqeni të pushoni pak më shumë. Do të vijë një ftesë dhe do të keni mundësinë të argëtoheni. Mos shkoni kundër vetes me çdo kusht.

Peshqit

Çifte në krizë ose historitë që kanë lindur kohët e fundit dhe, të cilat kanë lindur ditët e fundit, janë pak në rrezik, kini kujdes. Në këtë kohë kostot janë shumë, ju ndoshta dëshironi të kurseni diçka në të ardhmen.

Nessun commento:

Posta un commento