mercoledì 7 settembre 2022

Horoskopi i se e mërkurë 7 Shtator 2022

Horoskopi i se 07/09/2022

Dashi

Eshtë e mundshme që këto ditë do të duhet të rishikoni një marrëveshje, edhe në dashuri ju ndjeni një ftohtësi të vogël ose nevoja për të bërë të qarta disa ndërprerë. Harrojeni të kaluarën dhe kush e përfaqëson atë ...

Demi

Muaj të rëndësishëm të rilindjes. Ditë e rëndësishme për tu afruar me ata që ju pëlqejnë, por veproni me shumë takt!

Binjaket

Ju jeni të fortë sot, në gjendje të kapërceni problemet e lindura gjatë disa muajve të fundit. Në dashuri, kujdes nga historitë e dyfishta sepse në një periudhë kaq pjellore mund të ndodhin më shumë mundësi. Lajm për ata që janë ndarë!

Gaforrja

Shumë nga takimet që beqarët do të kenë në këtë periudhë do të lulëzojnë në dashuritë e mëdha, do të bëhen pasione. Nëse dikush eshtë përpjekur tju marrë në pyetje, nga njëra anë tani ai do të duhet të pranojë se kishte gabuar!

Luani

Ditë që sjell pak pakënaqësi ose pavendosmëri të vogël; lajme profesionale që mund të keni dëshiruar ose dikush eshtë gati të importojë. Jo dita më e mirë për të garuar! Në dashuri, tërheqjet fatale por konsideroni mirë se me kë merreni.

Virgjeresha

Gjërat janë më mirë. Në dashuri ju mund të thoni fjalën tuaj.

Peshorja

Dëshira për të udhëtuar, për të shkuar larg, për të shpëtuar nga zakonisht. Nëse mendoni se dikush nuk ju ka parë ashtu siç duhet, atëherë eshtë e rëndësishme të reagoni.

Akrepi

Gjërat po shkojnë mirë, do të arrini të rikuperoni edhe një lidhje, ndoshta e keni ekzagjeruar në një debat por ka edhe kohë për të kërkuar falje apo rikuperim, udhëtime të preferuara.

Shigjetari

Në mëngjes i qetësuar, do të shihni se një lajm i rëndësishëm do të mbërrijë në orët e ardhshme. Ka nga ata që legalizojnë një sindikatë!

Bricjapi

E juaja eshtë një shenjë që ka nevojë për siguri. Mund të ketë një vonesë: mos u zemëroni!

Ujori

Emocionaliteti juaj eshtë në kulmin e tij dhe kjo mund të jetë me fat ose jo. Në dashuri kërkojnë guximin për të përballuar ndryshimet. Keni më shumë energji sot, por dikush u përpoq të ju vinte në shkop.

Peshqit

Koha ideale për të rishikuar shumë gjëra në punën tuaj. Lajme për beqarët, veçanërisht për ata që kanë qenë për shumë kohë.

Nessun commento:

Posta un commento