martedì 6 settembre 2022

Horoskopi i se e martë 6 Shtator 2022

Horoskopi i se 06/09/2022

Dashi

Mos e nënvlerësoni lajmin e mirë nëse keni ndërmend të ndryshoni punë ose të pranoni një propozim të ri. Një ditë që fillon mirë por kjo mbrëmje sjell lodhje.

Demi

Detyrat e reja ose përgjegjësitë e rëndësishme do tju ofrohen: porosia e parave. Kjo ditë pozitive duhet të shfrytëzohet absolutisht: ju jeni gati të përballeni me përgjegjësi të reja dhe po mendoni të konsolidoni një marrëdhënie.

Binjaket

Ka shumë gjëra për të menduar këto ditë, interesat tuaja dyfishohen. Shqetësime për ata që hapin një biznes.

Gaforrja

Të vetëpunësuarit, njerëzit që mund të dëgjohen këto ditë duhet të flasin dhe të shprehin gjithçka që ndiejnë, gjithçka që ndiejnë. Ju do të dëshironi të jetoni me siguri, por tani duhet të pranoni gjysmën e kënaqësive.

Luani

Zgjeroni rrethin tuaj të kontakteve të biznesit dhe realizoni projekte të reja. Ndryshimet në ndjenjat ose marrëdhëniet tuaja.

Virgjeresha

Mundohuni të ndërmjetësoni në çështjet e zemrës, por edhe në punë. Shmangni përplasjet, nuk ndiheni në gjendje të mirë. Ju jeni në ankth. Shtyji gjërat më të rëndësishme deri nesër, lodhja në mbrëmje.

Peshorja

Aq shumë stres u grumbullua me një tepricë të veshit mendor! Jo të gjithë janë miq dhe eshtë më mirë të arsyetoni me kokën tuaj, një marrëveshje e mirë mund të konkludohet tani, punëtorët në të preferuarat e tyre.

Akrepi

Të bezdisësh një mosmarrëveshje të vogël midis miqve me të cilët duhet të merresh eshtë një problem dashurie. Mos shtyni asgjë, vëmendjen në punë, shumë përgjegjësi, detyra të reja në sy.

Shigjetari

Të gjitha fjalët që keni mbajtur përbrenda dhe që nuk keni pasur guximin ti hidhni tani dalin jashtë kontrollit. Dashuria paguan zotimin, mos u lodhe.

Bricjapi

Ndryshimet në dashuri dhe aktivitet praktik, kësaj here pozitive. Fat nëse keni kontakte me jashtë ose udhëtoni.

Ujori

Ju po kërkoni zgjidhje në punë, gjithçka që lind tani duhet të favorizohet, eshtë e rëndësishme të sqaroni një pyetje veçanërisht nëse ka mosmarrëveshje mbi trashëgiminë, amanete ose mosmarrëveshje midis partnerëve.

Peshqit

Një ditë ndriçuese që mund të sjellë përfitime dhe lajme interesante. Eshtë e lehtë të kesh një takim të veçantë, por duhet të përgatitesh për takimet.

Nessun commento:

Posta un commento