mercoledì 21 settembre 2022

Horoskopi i se e mërkurë 21 Shtator 2022

Horoskopi i se 21/09/2022

Dashi

Dikush tashmë ka rregulluar situatat familjare ose të punës në dy muajt e fundit. Eshtë e mundshme që ju duhet të luftoni me një rënie fizike ose një mjedis jo miqësor.

Demi

Ju duhet të bëni zgjedhje të rëndësishme pune, tani nyjet kanë ardhur në krye dhe eshtë e nevojshme të sqaroni se çfarë duhet të bëni, çfarë doni të vazhdoni dhe çfarë eshtë më mirë të largoheni. Zemra dëshiron pjesën e saj, ajo gjende ndjenja. Ka nga ata që ju bëjnë fillin ose interesohen për ju.

Binjaket

Ka ardhur koha e ngjarjeve, e emocioneve të mëdha. Ditë aktive dhe pozitive.

Gaforrja

Një çështje ligjore ose kontraktuale për tu pastruar, një noter, një avokat mund tju ndihmojë të zgjidhni një dilemë të vogël, një problem personal.

Luani

Ju duhet të jeni të kujdesshëm, nëse ka një krizë që po ndodh, ndoshta eshtë më mirë ta lejoni të kalojë nëse nuk doni të ktheheni në të kaluarën e trishtuar. Disa vendime të rëndësishme që duhen marrë me kujdes ...

Virgjeresha

Ju rrezikoni të vendosni veten dhe marrëdhënien tuaj me të tjerët në krizë. Ju nuk keni pse të kapni pesimizmin!

Peshorja

Jepni hapësirë mundësive të shumta të punës. Mundësi të pakonceptueshme, kontakte me njerëz të ndryshëm dhe paqe e bërë në dashuri.

Akrepi

Mundohuni të harroni atë që ka ndodhur në muajt e fundit: tensionet familjare, problemet në lidhje me shtëpinë dhe ndoshta edhe punën. Kini kujdes nga mosbesimi juaj, mund të digjni takime të reja.

Shigjetari

Ju keni forcë të madhe në këtë ditë, gjithashtu mund të zgjidhni probleme të rëndësishme dhe, nëse ka ndonjë argument, ju jeni fituesi. Mundohuni të jeni më të disponueshëm, duke përfshirë edhe kur bëhet fjalë për dashurinë, energjinë dhe pozitivitetin në punë.

Bricjapi

Dëshirë për ndryshim që e dallon këtë ditë. Eshtë e mundur të merrni një bonus të këndshëm, dikush mund tju japë një detyrë të rëndësishme, ju keni forcë të madhe dhe mund ta mbani gjallë tensionin erotik ...

Ujori

Ditë e nënshtruar, nuk mund të zhbllokoni projektet e mëdha që keni në mendje. Në këto ditë eshtë e përshtatshme të vlerësoni mirë se çfarë të bëni në dashuri.

Peshqit

Kujdesi nuk eshtë kurrë shumë dhe edhe sonte eshtë më mirë për ju që të qëndroni larg dallimeve në dashuri, puna eshtë plot tension dhe dashuria shpaguhet si rezultat. Nuk eshtë e lehtë këto ditë të gjesh ekuilibrin e duhur, vëmendjen ndaj shpenzimeve.

Nessun commento:

Posta un commento