martedì 20 settembre 2022

Horoskopi i se e martë 20 Shtator 2022

Horoskopi i se 20/09/2022

Dashi

Një situatë premtuese, por në fushën e bashkëpunimeve ka diçka për tu sqaruar. Në dashuri keni më shumë shanse për sukses: kjo varet vetëm nga ju!

Demi

Ka diçka të gabuar. Për punë dhe studim, mund të lundroni në shikim.

Binjaket

Besoj se shumë nga mendimet tuaja kanë të bëjnë me aktivitetin ose ndoshta me shumë detyra, me shumë gjëra që duhet të bëni për shtëpinë ose fëmijët. Duajeni në dyshim, por e shihni që diçka nuk është në rregull, kini kujdes. Sot jeni nervoz dhe në ankth sepse ka shumë çrregullim rreth jush.

Gaforrja

Nëse jeni i vetëpunësuar, nuk ka pengesa dhe sigurisht që do të jeni në gjendje të shijoni përfitimet që do të vijnë shumë shpejt. Ju mund të jetoni një lidhje me më pak stabilitet. Ju jeni më emocionues këto ditë.

Luani

Punë të reja, propozime të mëdha apo të vogla, kjo gjithashtu varet nga mosha juaj. Në dashuri, favorizoni të rinjtë dhe të vetmuarit.

Virgjeresha

Shpërblimet në punë edhe nëse stresi arrin kulme shumë të larta. Takime të reja me njerëz të ndryshëm se zakonisht.

Peshorja

Keni tre muaj për ta përdorur përvojën tuaj në përdorim të mirë, për të bërë kërkesat tuaja ose ndoshta, më thjesht, për të menduar për të ndryshuar gjithçka dhe për të filluar nga diku tjetër.

Akrepi

Më mirë bëj gjërat që kanë rëndësi, mos u izolo shumë nga realiteti. Duket se këto ditë ju duhet të përballeni me një bezdi të vogël ekonomike, disa borxhe ose pasiguri në lidhje me të kaluarën. Kaloni kohë me miqtë dhe dashurinë gjithashtu.

Shigjetari

Nuk këshillohet të qëndroni të qetë, të informuar për çdo punë dhe mbi të gjitha të realizoni projekte. Kujdes mos krijoni probleme për shkak të kokëfortësisë suaj.

Bricjapi

Bëni diçka qesharake në mbrëmje dhe mos u mbyllni në eshtëpi. Disa probleme të kota lindin me bashkëpunëtorë dhe të dashuruar.

Ujori

Ka më shumë stabilitet dhe kjo eshtë një ditë e mirë për të folur për biznesin, për të biseduar me partnerë dhe bashkëpunëtorë. Në dashuri eshtë e vështirë gjatë kësaj periudhe të mos takoheni. Lajm i mirë edhe për ata që kanë mbyllur një histori.

Peshqit

Puna e tepërt, një zgjedhje për të bërë midis dy rrugëve, ata që duhet të rinovojnë një marrëveshje janë të zhytur në mendime, të tjerët mund të jenë në dyshim për gjithçka, edhe për dashurinë. Sot jo të gjitha veprimet tuaja janë kuptuar dhe pranuar nga ata që ju rrethojnë.

Nessun commento:

Posta un commento