giovedì 1 settembre 2022

Horoskopi i se e enjte 1 Shtator 2022

Horoskopi i se 01/09/2022

Dashi

Këshilla eshtë të shmangni ndërlikimet edhe nëse sot dikush në shtëpi ose në punë do të ngrejë zërin. Kujdes në dashuri sepse dita mund të sjellë krahasime të vështira.

Demi

Fshini situatat që nuk ju kënaqin. Ju jeni pak më i vrullshëm dhe nuk ka nevojë të pyesni të tjerët se çfarë eshtë më mirë të bëni!

Binjaket

Ju duhet të përpiqeni të shëroni disa çështje familjare ose financiare në pritje, pa fajin tuaj. Dashuria pengohet më pak dhe do të jetë e përshtatshme të sqaroni një lidhje nëse dikush nuk u përgjigjet kërkesave tuaja të dashurisë.

Gaforrja

Më në fund mund të ekspozoni problemet tuaja dhe të gjeni atë që ju dëgjon, sot gjërat funksionojnë më mirë; në dashuri, megjithatë, ju jeni të pavendosur ose puna ju heq kohë nga pasioni.

Luani

Ekziston një dyshim i dashurisë që mund të shprehet në mënyra të ndryshme. Zgjedhja e mundshme e punës në ditët në vijim.

Virgjeresha

Kohët e fundit jeni përballur me një problem ose keni pasur një problem të vogël trupit, gjithmonë shëroni nyjet tuaja. Sot mund të bëheni të padurueshëm: fjalëkalimi eshtë i qetë!

Peshorja

Çifte që kanë debatuar shumë gjatë javëve të fundit mund të shërohen. Kohët e fundit keni pasur shumë shqetësime.

Akrepi

Ju kapërceni tensionin, jeni më të gëzuar. Këto ditë, ata që kanë një aktivitet që u lejon atyre të fitojnë pak a shumë në varësi të rrethanave, do të jenë në gjendje të marrin diçka më shumë.

Shigjetari

Ka të ngjarë që këto ditë ka më shumë shpenzime për shtëpinë, disa detyrime të papritura, nervozizmi rritet edhe në dashuri mund të ketë grindje. A mund të më shpjegoni pse nuk bëni më gjimnastikë dhe lëvizje?

Bricjapi

Mos i nënvlerësoni njohuritë tuaja, takimet e reja janë të rëndësishme. Sindikata juaj ka treguar dobësitë e saj? Tani mund të përpiqeni ta rigjeni atë me qëndrime më aktive. Mirë për ata që duan të krijojnë veprimtari të reja.

Ujori

Ju duhet të provoni se çfarë vleni në punë, të filloni shkëlqyeshëm! Situatë e gjallë dhe argëtuese.

Peshqit

Një moment lodhje, por stresi vjen sepse ju keni vendosur të synoni për diçka të rëndësishme ose ka më shumë përgjegjësi në familje. Në punë duhet durim dhe të jeni më tolerant ...

Nessun commento:

Posta un commento